Пінополіуретанові матраци, матраци для лежачих хворих OSD-0516C, OSD матрац від пролежнів купити на сайті orto-med.com.ua
Пінополіуретанові матраци, матраци для лежачих хворих OSD-0516C, OSD матрац від пролежнів купити на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Протипролежневий ортопедичний матрац підвищеного комфорту з ефектом пам'яті OSD-0516C

Артикул: OSD-0516C

Ціна: 9980 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Ортопедичний матрац підвищеного комфорту OSD-0516C володіє ефектом пам'яті. Безпружинна основа підвищить зручність пацієнта та вбереже від появи пролежнів.

Характеристики:

Розмір: 195х90х15

Тип: Матраци з пінополіуретану, безкомпресорні

Виробник: OSD

Особливості:

Ортопедичний матрац від пролежнів з ефектом «пам’яті» використовується в домашніх і медичних умовах. Матраци протипролежневі призначаються людям похилого віку, а також в період реабілітації після важких травм, інсультів, інфарктів.

Переваги

  • Технологія Memory Foam – чудово повторює контури тіла, розподіляючи тиск з найбільш податливих частин тіла;
  • Протипролежневий матрац зберігає свої первинні властивості при тривалому використанні;
  • Гарантує зручність користувачеві під час відпочинку, виконує профілактичну роль при ризику виникнення пролежнів для людей, які тривалий час перебувають в лежачому положенні.  

Ефект:

  • спеціальний чохол запобігає утворенню складок, перешкоджає пошкодженню шкіри;
  • унікальна формула піни матраца, дозволяє рівномірно розподіляти тиск, завдяки чому досягається протипролежневі ефект;
  • при використанні матраца досягається необхідний рівень стабілізації в положенні лежачи.

У разі, виникнення необхідності купити матрац від пролежнів пропонуємо подивитися запропоновані нами вироби. Orto-med.com.ua пропонує великий вибір протипролежневих матраців, подушок, кіл, відомих виробників, різних розмірів, доступних цін. Якщо у Вас виникли питання або потрібна додаткова інформація, зверніться до консультантів онлайн магазину, за вказаними телефонними номерами. Працівники компанії - фахівці, які постійно підвищують рівень своїх знань, підбирають вироби на практиці, знають переваги кожної моделі. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким!

Схожі товари:

Вам може сподобатись: