Як лікувати пролежні на сідницях, подушка рохо, чохол для протипролежневих подушок "Roho" США, купити в orto-med.com.ua
Як лікувати пролежні на сідницях, подушка рохо, чохол для протипролежневих подушок "Roho" США, купити в orto-med.com.ua
Loading...

Чохол для протипролежневих подушок "Roho" США

Артикул: UCFR**LP/UCFR**

Ціна: 999 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Щоб подушка від пролежнів якомога довше зберігала свій вигляд та властивості, рекомендовано поміщати її в спеціальний чохол. Чохол для протипролежневих подушок "Roho" підбирається за розміром подушки та висотою профілю.

Характеристики:

Виробник: ROHO

Матеріал: Поліестер з бавовною

Тип: Продукція ROHO

Особливості:

Подушка Roho - якісний виріб, який вбереже пацієнта від пролежнів або ж допоможе позбутися цієї проблеми. Проте, щоб зберігати подушку в належному вигляді, рекомендовано використовувати спеціальний захисний чохол.

Зі спеціальним чохлом протипролежнева подушка прослужить довше. Захист продовжує термін експлуатації, дозволяє зручно зафіксувати подушку в кріслі та інвалідному візку.

Матеріал виготовлення чохла - міцний і еластичний нейлон чорного кольору, який вільно пропускає повітря і піддається чищенню.

Переваги:

  • Застібка на блискавці.
  • Розміри чохла залежать від профілю подушки (висоти осередків).
  • Якісний матеріал.
  • Надійний виробник.
  • Немаркий колір.
  • Додаткова безпека та захист для вашої подушки Roho.

Чохол  для протипролежневих подушок "Roho" гарантує безпеку подушці від пролежнів, вбереже від подряпин, пилу, вологи, бруду та інших факторів.

Подушка roho, чохол до неї та безліч інших товарів для профілактики пролежнів є в інтернет-магазині orto-med.com.ua.    Обра  ти товар легко, натиснувши на клавішу «Купити в один клік». Менеджери інтернет-магазину зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення, зможуть порадити і відповісти на всі питання щодо товара.

Перейти на статті по темі:

Схожі товари:

Вам може сподобатись: