11 Січень 2020

Про нас

Інтрнет-проект orto-med.com.ua є одним із напрямів бізнесу Компанії "Засоби реабілітації". Перший магазин "Засоби реабілітації" був створений в листопаді 2008 року. Швидкий ріст свідомості українських громадян та, як наслідок, попиту на специфічну реабілітаційну продукцію, пов’язану з порушенням функцій опорного апарату, проблемами ортопедії, хворобами, які виникають під час старіння, а також високим загальним травматизмом в повсякденному житті викликали необхідність відкриття в м. Чернігові мережі магазинів з продажу засобів реабілітації.

Наш бізнес є соціально відповідальним. Компанія проводить безкоштовні тренінги для спеціалістів Чернігівської області, з метою впровадження високих стандартів реабілітації хворих. Мета нашого бізнесу – максимально полегшити життя людей, що мають вищеперераховані проблеми, а також прискорити їхнє одужання. Світова промисловість випускає безліч речей, необхідних для швидкого одужання людей та поліпшення їх стану під час хвороби. Ці речі прийнято називати «засобами реабілітації», бо саме вони створюють для людини комфорт у будь-якому становищі, додають оптимізму у боротьбі з хворобою.


В місті Чернігові та Прилуках працює спеціалізована мережа магазинів «Засоби реабілітації», що знаходяться за адресами пр-т Миру, 180а (Чернігів), пр-т Миру,44 (Чернігів), вул 1 Травня ,168 (Чернігів), вул.Волковича,25 (Чернігів), вул Київська, 160 (Прилуки). Тут можна придбати засоби активної та пасивної реабілітації, тренажери, медичну техніку , засоби гігієни, товари по догляду за хворими та людьми похилого віку. Палиці, милиці, ходунки, інвалідні візки, масажери, протипролежневі матраци, тутори, корсети, бандажі, замінники гіпсу, ортези, спеціальне сантехнічне обладнання – це лише маленька частина того, що пропонує магазин. Завітайте до мережі магазинів «Засоби реабілітації», і нехай повернеться радість життя !