05 Березень 2020

Повернення та обмін

 

Упродовж 14 днів з часу придбання, Ви, як і передбачено «Законом про захист прав споживача», можете повернути нам виріб чи обміняти його.

Якщо Ви повертаєте виріб, то потрібно зберегти:

 1. цілісність пакування виробу,
 2. повну комплектність продукції, 
 3. всі етикетки та ярлики мають бути непошкоджені.

Обміну та поверненню підлягають:

 • лише нові вироби, котрі не  використовувались,
 • без ознак носіння, розтягнення, сколів, подряпин, стирань, складок, слідів епітелію, бруду тощо. 

Ми змушені будемо Вам відмовити, якщо придбана продукція має ознаки використання або входить до переліку товарів, що не підлягають поверненню та обміну, а саме:

 • лікарські препарати та засоби
 • предмети сангігієни
 • корсетні товари
 • білизна натільна
 • білизна постільна
 • панчішно-шкарпеткові вироби
 • друковані видання
 • товари для немовлят

Такий перелік міститься  у Додатку N 3 до постанови Кабінету Міністрів України "Про реалізацію окремих положень Закону Україн "Про захист прав споживачів" від 19 березня 1994 р. N 172".

Вся продукція, яку ми пропонуємо, має гарантійний термін від 6 місяців до 5 років, залежно від товару. 

 

/// З питань повернення пишіть нам на: [email protected]

 


 

Сервісений центр післягарантійного ремонту

Навіть найякісніші вироби зазнають поломки. Якщо це трапиться, Вам необхідно буде звернутися в сервісний центр обслуговування даної продукції.

 1. Його адреса вказана на коробці або в технічному описі товару.
 2. Гарантією ремонту товару є гарантійний талон з датою продажу, моделлю, її серійним номером, котрий ми заповнюємо і вкладаємо до виробу під час його продажу.
 3. Ми допоможемо вам знайти Сервісний центр - пишіть нам на: [email protected]

 

\\\ НАШ ПІДХІД

 1. Для компанії “Засоби Реабілітації” найважливішим є комфорт  та прискорення одужання тих, хто звернувся до нас.  Ми пропонуємо за чесними цінами лише якісну продукцію, котра має всі необхідні сертифікати, висновки та інші  документи, котрі підтверджують можливість її   продажу  в Україні.
 2. Для зменшення ймовірності того, що Ви захочете повернути чи обміняти придбаний виріб, ми завжди  уточнюємо Ваші вимоги до продукції та, якщо потрібно, Ваші розміри.
 3. Іноді складно прийняти рішення, вибираючи продукт по картинці чи фотографії. Тож, якщо Ви  відвідаєте наш  магазин “Засоби Реабілітації”,  в Чернігові, Прилуках (та скоро Вашому місті) - наші  досвідчені консультанти допоможуть підібрати продукцію.
 4. Ви зможете поміряти виріб (якщо це не білизна, панчішні вироби чи гелева продукція для ступні ) та переконатися у високому гатунку пропонованих нами товарів.

Ми хочемо, щоб продукція, придбана в компанії “Засоби Реабілітації”, працювала справно та принесла якомога більше користі, комфорту і здоров’я!