Пінополіуретанові матраци, матраци для лежачих хворих OSD-MAT-AirFlow, OSD, (Франція), матрац від пролежнів купити на сайті orto-med.com.ua
Пінополіуретанові матраци, матраци для лежачих хворих OSD-MAT-AirFlow, OSD, (Франція), матрац від пролежнів купити на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Матрац підвищеного комфорту з додатковою циркуляцією повітря OSD-MAT-AirFlow (+ чохол з іонами срібла) (Франція)

Артикул: OSD-MAT-AirFlow

Ціна: 10980 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Медичний протипролежневий матрац OSD-MAT-AirFlow з підвищеним рівнем комфорту, протипролежневими властивостями та з активною циркуляцією повітря. Виготовлений з пружного матеріалу, що обволікає тіло пацієнта і знімає больові піки.

Характеристики:

Максимально допустиме навантаження: 120 кг

Країна виробника: Франція

Виробник: OSD

Розмір: 200х90х14 см

Тип: Матраци з пінополіуретану, безкомпресорні

Вага виробу: 16 кг

Особливості:

Медичний ортопедичний матрац OSD-MAT-AirFlow володіє підвищеним рівнем комфорту, протипролежневими властивостями та з активною циркуляцією повітря.

Матрац від пролежнів виготовлений з в'язкопружного матеріалу, що обволікає тіло пацієнта і знімає больові піки. Статичні протипролежневі матраци – прості в експлуатації, високотехнологічні вироби, що допомагають уникнути проблем з порушенням цілісності шкірних покривів.

Як правило, пролежні виникають у місцях найбільшого тиску, зміщення та тертя, а саме: крижі, п’яти, лопатки, потилиця, лікті (в положенні лежачи на спині), ребра, коліна, пальці ніг зі зворотного боку та крила клубових кісток (лежачи на животі), сідниці, ступні та лопатки (в положенні сидячи). Це потрібно урахувати для профілактики утворення пролежнів.

Переваги:

  • Інноваційна технологія: безліч отворів на поверхні матраца і антибактеріальне покриття з іонами срібла сприяють активному загоєнню ран.
  • У комплект входить наматрацник, який зберігає всі властивості основи.
  • Протипролежневий матрац легко складається і транспортується.

Догляд:

  • Перед використанням ознайомтеся з інструкцією.
  • Очищайте за допомогою води і м’яких миючих засобів.
  • Не використовуйте абразивні миючі засоби.

Додатково:

  • Виробник: Італійська компанія OSD - провідний виробник і імпортер товарів медичного призначення.
  • На матраци проти пролежнів діє гарантія 1 рік з моменту придбання за умови виконання вимог інструкції.

Протипролежневі матраци OSD-MAT-AirFlow поєднують в собі якість, комфорт та приємну ціну!

Матрац протипролежневий купити можете на сайті orto-med.com.ua. Обравши нас, Ви отримуєте професійну консультацію, індивідуальні рекомендації та якісний продукт. При виникненні запитань, зателефонуйте за вказаними телефонними номерами, на сайті. Консультанти інтернет магазину, розкажуть який протипролежневий матрац краще секційний чи комірковий, як працює гелевий матрац протипролежневий, їх вартість та основні переваги кожного. Ми працюємо, щоб полегшити Ваш стан та надати максимального комфорту. Бажаємо здоров’я Вам та Вашим близьким!   

Перейти на статті по темі:

Як лікувати пролежні?

Схожі товари:

Вам може сподобатись: