Купити Матрац підвищеного комфорту з додатковою циркуляцією повітря OSD-MAT-AirFlow  (+ чохол з іонами срібла) (Франція) на сайті orto-med.com.ua
Купити Матрац підвищеного комфорту з додатковою циркуляцією повітря OSD-MAT-AirFlow  (+ чохол з іонами срібла) (Франція) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Матрац підвищеного комфорту з додатковою циркуляцією повітря OSD-MAT-AirFlow (+ чохол з іонами срібла) (Франція)

Артикул: OSD-MAT-AirFlow

Ціна: 10980 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Медичний ортопедичний матрац OSD-MAT-AirFlow з підвищеним рівнем комфорту, протипролежневими властивостями та з активною циркуляцією повітря. Виготовлений з пружного матеріалу, що обволікає тіло пацієнта і знімає больові піки.

Характеристики:

Максимально допустиме навантаження: 120 кг

Країна виробника: Франція

Виробник: OSD

Розмір: 200х90х14 см

Тип: Матраци з пінополіуретану, безкомпресорні

Вага виробу: 16 кг

Особливості:

Медичний ортопедичний матрац OSD-MAT-AirFlow з підвищеним рівнем комфорту, протипролежневими властивостями та з активною циркуляцією повітря. Виготовлений з в'язкопружного матеріалу, що обволікає тіло пацієнта і знімає больові піки. Статичні протипролежневі матраци та подушки – прості в експлуатації, але високотехнологічні вироби, що допомагають уникнути проблем з порушенням цілісності шкірних покривів. Як правило, пролежні виникають у місцях найбільшого тиску, зміщення та тертя, а саме: крижі, п’яти, лопатки, потилиця, лікті (в положенні лежачи на спині), ребра, коліна, пальці ніг зі зворотного боку та крила клубових кісток (лежачи на животі), сідниці, ступні та лопатки (в положенні сидячи). Це потрібно урахувати для профілактики утворення пролежнів.

Переваги

  • Інноваційна технологія: безліч отворів на поверхні матраца і антибактеріальне покриття з іонами срібла сприяють активному загоєнню ран.
  • У комплект входить наматрацник, який зберігає всі властивості основи.
  • Матрац легко складається і транспортується.
  • Очищайте за допомогою води і м’яких миючих засобів. Не використовуйте абразивні миючі засоби.

Матрац протипролежневий купити можете на сайті orto-med.com.ua. Обравши нас, Ви отримуєте професійну консультацію, індивідуальні рекомендації та якісний продукт. При виникненні запитань, зателефонуйте за вказаними телефонними номерами, на сайті. Консультанти інтернет магазину, розкажуть який протипролежневий матрац краще секційний чи комірковий, як працює гелевий матрац протипролежневий, їх вартість та основні переваги кожного. Ми працюємо, щоб полегшити Ваш стан та надати максимального комфорту. Бажаємо здоров’я Вам та Вашим близьким!   

Перейти на статті по темі:

Як лікувати пролежні?

Схожі товари:

Вам може сподобатись: