Круг медичний підкладний, RD-PRO-001, (Індія), червоного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити круг підкладний гумовий, протипролежневі круги RD-PRO-001, (Індія), червоного кольору на сайті orto-med.com.ua
Круг медичний підкладний, RD-PRO-001, (Індія), червоного кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Протипролежневий круг підкладний гумовий, RD-PRO-001, (Індія)

Артикул: RD-PRO-001

Діаметр:
35 мм - 329 грн.
40 мм - 339 грн.
45 мм - 349 грн.

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Основним завданням круга є попередження пролежнів дистрофічного та виразково-некротичного характеру. Круг медичний підкладний можуть використовувати у профілактичних цілях для лежачих хворих, для осіб із обмеженими фізичними можливостями, для людей літнього віку, або для людей, які проходять реабілітацію після затяжних хвороб, отриманих травм.

Характеристики:

Країна виробника: Індія

Тип: Підкладні круги

Матеріал: Гума

Виробник: Hospital Equipment

Діаметр: 35, 40 мм

Особливості:

Основним завданням круга є попередження пролежнів дистрофічного та виразково-некротичного характеру. Протипролежневі круги можуть використовувати у профілактичних цілях для лежачих хворих, для осіб із обмеженими фізичними можливостями, для людей літнього віку, або для людей, які проходять реабілітацію після затяжних хвороб, отриманих травм.

Спосіб застосування:

  • Повернувши хворого на бік, круг від пролежнів поміщається під простирадло так, щоб ділянка шкіри під тиском  (зазвичай крижі, лопатки, п’яти) опинились над отвором круга.
  • Підкладний круг надувають ротом або за допомогою велосипедного насоса. При надуванні ротом вентиль попередньо протирають спиртом, а отвір покривають кількома шарами стерильної марлі або надягають на вентиль гумову трубку.
  • Наповнюючи повітрям круг, потрібно стежити, щоб він був досить пружним, але не жорстким.

Правила догляду:

  • Очищення треба проводити перед дезінфекцією. Для цього необхідно випустити повітря з круга, закрити клапан та покласти його у раковину чи ванну. Рекомендуємо використовувати рідину для миття посуду, пральний порошок чи будь-який інший миючий засіб загального призначення.
  • Для дезінфекції використовуйте бактерицидні засоби, які відповідають вимогам знезараження.
  • Очищена мокру подушку з дезінфікуючим розчином залиште на 10 хвилин, потім ретельно промийте та дочекайтеся доки виріб самостійно висохне.
  • Також, можна використовувати більш активні та бактерицидні дезінфектанти, якщо вони безпечні та застосовуються у відповідності до інструкції виробника.
  • Заборонено використовувати засоби на масляній основі, оскільки вони можуть викликати ушкодження цілісності матеріалу виробу.

Купити круг медичний підкладний, подушку, круг в інтернет-магазині orto-med.com.ua легко, переглянувши відповідну категорію «Протипролежневі матраци та подушки». В ній ми розмістили якісні засоби, які працюють для уникнення та лікування пролежнів, будь-яких ступенів пошкодження. За час нашої роботи, ми переконалися, що набагато легше запобігти ніж вилікувати. Бажаємо здоров’я!

Схожі товари:

Вам може сподобатись: