Подушка від пролежнів Lux (безшовна), RD-PRO-002 (Індія), протипролежневу подушку купити в Україні на сайті orto-med.com.ua
Подушка від пролежнів Lux (безшовна), RD-PRO-002 (Індія), протипролежневу подушку купити в Україні на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Протипролежневий круг підкладний гумовий Lux (безшовний), RD-PRO-002 (Індія)

Артикул: RD-PRO-002

Діаметр:
350 мм - 509 грн.
40 мм - 539 грн.
45 мм - 559 грн.

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Основним призначенням виробу є підтримання м’язів у правильному анатомічному положенні та попередження виникнення змін у м’яких тканинах дистрофічного і виразково- некротичного характеру. Протипролежневий круг не потребує додаткового догляду, легко дезінфікується.

Характеристики:

Матеріал: Гума

Виробник: Hospital Equipment

Країна виробника: Індія

Тип: Підкладні круги

Діаметр: 350 мм

Особливості:

Основним призначенням виробу є підтримання м’язів у правильному анатомічному положенні та попередження виникнення змін у м’яких тканинах дистрофічного і виразково- некротичного характеру. Круг медичний підкладний не потребує додаткового догляду, легко дезінфікується. Основною відмінністю від кругів RD-PRO-001 є підсилені шви виробу, що продовжує термін експлуатації кругів.

Спосіб застосування:

  • Повернувши хворого на бік, підкладний круг поміщається під простирадло так, щоб ділянка шкіри під тиском  (зазвичай крижі, лопатки, п’яти) опинились над отвором круга.
  • Протипролежневі круги надувають ротом або за допомогою велосипедного насоса.
  • При надуванні ротом вентиль попередньо протирають спиртом, а отвір накривають декількома шарами стерильної марлі або надягають на вентиль гумову трубку.
  • Наповнюючи повітрям круг від пролежнів, потрібно стежити, щоб він був досить пружним, але не жорстким.

Правила догляду:

  • Очищення треба проводити перед дезінфекцією. Для цього необхідно випустити повітря з круга, закрити клапан та покласти його у раковину чи ванну. Рекомендуємо використовувати рідину для миття посуду, пральний порошок чи будь-який інший миючий засіб загального призначення.
  • Для дезінфекції використовуйте бактерицидні засоби, які відповідають вимогам знезараження.
  • Очищена мокру подушку з дезінфікуючим розчином залиште на 10 хвилин, потім ретельно промийте та дочекайтеся доки виріб самостійно висохне.
  • Також, можна використовувати більш активні та бактерицидні дезінфектанти, якщо вони безпечні та застосовуються у відповідності до інструкції виробника.
  • Заборонено використовувати засоби на масляній основі, оскільки вони можуть викликати ушкодження цілісності матеріалу виробу.

Протипролежневі круги, купити в інтернет-магазині orto-med.com.ua легко, переглянувши відповідну категорію «Протипролежневі матраци та подушки». В ній ми розмістили якісні засоби, які працюють для уникнення та лікування пролежнів, будь-яких ступенів пошкодження. За час нашої роботи, ми переконалися, що набагато легше запобігти ніж вилікувати. Бажаємо здоров’я!

Схожі товари:

Вам може сподобатись: