Подушка Invacare Flo-Tech Contour, (Англія), протипролежневу подушку купити в Україні на сайті orto-med.com.ua Протипролежнева подушка Invacare Flo-Tech Contour, (Англія) купити на сайті orto-med.com.ua Подушка від пролежнів Invacare Flo-Tech Contour, (Англія) купити на сайті orto-med.com.ua
Подушка Invacare Flo-Tech Contour, (Англія), протипролежневу подушку купити в Україні на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Протипролежнева подушка зі спіненого поліуретану з контуром Invacare Flo-Tech Contour, (Англія)

Артикул: Flo-tech Contour

Ціна: 8190 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Більш високий профіль, ніж у моделі Flo-Tech Lite; відповідно, більше підходить для користувачів з виступаючими кістками хребта, а також людей високого зросту і великої ваги.

Характеристики:

Тип: Подушки

Країна виробника: Англія

Максимально допустиме навантаження: 191 кг

Виробник: Invacare

Особливості:

Пролежні – це порушення цілісності шкіри, внаслідок тиску (м’які тканини мають порушення кровопостачання); тертя (тривале подразнення епідермісу); мацерації (розм’якшення тканин, може стати причиною інфікування). Пролежні виникають при вимушених положеннях; пошкодженні епідермісу; неправильний догляд за шкірою; загальна слабкість організму (дефіцит білків, мінералів, вітамінів); діабет, атеросклероз; висока температура, що призводить до активного потовиділення, неправильно обраний одяг, що натирає, подразнює, синтетичний матеріал. На сьогодні, існує велика кількість виробів для уникнення та лікування пролежнів.

Формована протипролежнева подушка підвищує ступінь стійкості, забезпечує належне положення тазової області і сприяє вирівнюванню стегон. Ідеальний варіант для людей, що користуються кріслом тільки періодично.

Модифікація Lite також підходить для дітей. Подушка, протипролежневий матрац дитячий має високу міцність, що збільшує довговічність виробу. Подушка від пролежнів сприяє стійкості тулуба і покращує поставу; зменшує силу тертя та тиску.

Переваги

  • Підходить для людей з вагою тіла до 191 кг.
  • Рельєфні елементи подушки забезпечують легке переміщення, послаблюючи силу тертя, в результаті.
  • Виріб має формований матеріал.
  • Масажує, нормалізуючи циркуляцію крові.
  • Спеціальна форма, виступ на передній частині конструкції, розводить стегна в сторони, забезпечуючи гарну поставу й вільну циркуляцію повітря.
  • Завдяки товщині матеріалу подушка оптимально підходить для користувача з великою комплектацією і високим зростом.
  • Не втрачає своїх властивостей при тривалому використанні.
  • Унікальний чохол з тканини, що тягнеться у двох напрямках, вологостійкий. Має спеціальну підставку та ручку для зручного перенесення.

Подушку від пролежнів можете обрати на сайті ортопедичних товарів, медичного устаткування та реабілітаційних засобів orto-med.com.ua. Пропонуємо ефективні протипролежневі подушки та матраци українського та іноземного виробництва. Чітко розуміючи серйозність проблеми, працюємо, виключно, з сертифікованою продукцією. За час роботи, ми переконалися: чим швидше ви почнете протидіяти пролежням правильно, тим ефективніше буде профілактика або лікування.

Перейти на статті по темі:

Як лікувати пролежні?

Схожі товари:

Вам може сподобатись: