Купити матрац підвищеного комфорту з протипролежневим ефектом OSD-MAT-BasicReflex (+ чохол з іонами срібла) (Франція) на сайті orto-med.com.ua Купити матрац підвищеного комфорту з протипролежневим ефектом OSD-MAT-BasicReflex (+ чохол з іонами срібла) (Франція) на сайті orto-med.com.ua
Купити матрац підвищеного комфорту з протипролежневим ефектом OSD-MAT-BasicReflex (+ чохол з іонами срібла) (Франція) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Матрац підвищеного комфорту з протипролежневим ефектом OSD-MAT-BasicReflex (+ чохол з іонами срібла) (Франція)

Артикул: OSD-MAT-BasicReflex

Ціна: 8980 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Медичний ортопедичний матрац OSD-MAT-BasicReflex з підвищеним рівнем комфорту та протипролежневими властивостями. Укомплектований додатково захисним чохлом.

Характеристики:

Країна виробника: Франція

Максимально допустиме навантаження: 110 кг

Виробник: OSD

Розмір: 200х90х17 см

Тип: Матраци з пінополіуретану, безкомпресорні

Вага виробу: 11 кг

Особливості:

Тривалий контакт з твердими поверхнями ліжка призводять до погіршення кровопостачання шкірних покривів. Якщо положення не змінюється, вже через 2-8 годин починається патологічне стискання шкіри, що призводить до атрофії м’яких тканин.  

Медичний ортопедичний матрац OSD-MAT-BasicReflex з підвищеним рівнем комфорту та протипролежневими властивостями. Укомплектований додатково захисним чохлом. Поверхня матраца розділена на квадратні секції з пружного і зберігає форму піноматеріалу.

Переваги

  • Запатентована технологія «мульти-ліфт»: тіло пацієнта занурюється в м'які секції матраца і надійно фіксується в одному положенні, запобігаючи небажане тертя.
  • Спеціальні отвори всередині матраца сприяють активній циркуляції повітря і збільшують термін служби виробу.
  • Відбувається ефект масажу, що поліпшує гемодинаміку й сприяє загоєнню ушкоджень різних ділянок шкірних покривів.
  • Матрац легко складається і транспортується.

Рекомендовано використовувати

  • під час відновлювального періоду після складних травм і переломів;
  • хворі з порушенням роботи центральної нервової системи;
  • в період відновлення після інсульту;
  • в період після опікової реабілітації;
  • похилий вік.

Купити протипролежневі матрац поліуретановий в інтернет-магазині orto-med.com.ua. Ми представляємо якісні ортопедичні вироби, які допоможуть уникнути або успішно пролікувати наявні пролежні. При цьому, буде збережений Ваш комфорт. Зв'язавшись з нашими менеджерами, Ви отримаєте консультацію, рекомендації та якісний продукт, виконає свою основну задачу. Менеджери компанії, зможуть дати відповіді на питання, що стосуються розміщеної продукції на сайті. Протипролежневі матраци відправляються в день замовлення, при наявності на складі. Ми доставимо їх в будь-який куточок країни за короткий термін. За умови, якщо сума Вашого замовлення становить понад 1000 гривень, доставку сплатить відправник. Ми працюємо, щоб зробити Ваше життя легше. Будьте здорові!

Перейти на статті по темі:

Як лікувати пролежні?

Схожі товари:

Вам може сподобатись: