Протипролежневий матрац ціна, купити матрац від пролежнів Softform Premier, Invacare, (Англія) на сайті orto-med.com.ua Пінополіуретанові матраци, купити протипролежневий матрац Softform Premier, Invacare, (Англія) на сайті orto-med.com.ua Протипролежневий матрац відгуки, купити матрац від пролежнів Softform Premier, Invacare, (Англія) на сайті orto-med.com.ua
Протипролежневий матрац ціна, купити матрац від пролежнів Softform Premier, Invacare, (Англія) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Матрац протипролежневий Invacare Softform Premier Active 2 (Німеччина)

Артикул: Softform Premier ACTIVE 2 SYSTEM

Ціна: 85900 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Протипролежневий матрац Softform Premier Active 2 являє собою модернізований варіант системи Active, що пройшла клінічні випробування і володіє рядом нових властивостей, підвищеною ефективністю і забезпечує пацієнту високий ступінь комфорту.

Характеристики:

Загальна висота: 15,2 см

Тип: Трубчаті, секційні матраци

Виробник: Invacare

Країна виробника: Англія

Максимальна вага пацієнта: 247,6 кг

Загальна довжина: 181 - 210 см

Загальна ширина: 83 - 90 см

Вага виробу: 14 кг

Особливості:

Матрац протипролежневий Invacare Softform Acrive 2 – універсальне поєднання статичного та компресорного протипролежневого матраців. Тобто, поєднали ефективність та високий комфорт, який сприяє підтримці позитивного настрою в період хвороби. Верхній шар виробу має специфічне рельєфне покриття для профілактики пошкодження шкіри та уникнення тертя. При виникненні потреби варто підключити компресор. В основі конструкції поміщені групи повітряних подушок, він може працювати як компресорний матрац. Дана модель дає можливість регулювати режим роботи та тривалість циклу. Ще однією перевагою є розмір, Ви самостійно можете підібрати матрац за потребою: ширина 83-90 см, довжина 181-210 см, Еластичний чохол не створює складок під пацієнтом і рівномірно розтягується по всьому матрацу.

Протипролежневі матраци мають наступні переваги:

  • Структура конструкції дозволяє змінювати його форму та адаптувати до потрібних особливостей користувача.
  • Унікальне поєднання пневматичних елементів, розташованих під м’якою основою матраца, що гарантує делікатний режим зміни тиску під пацієнтом.
  • Практичний надувний матрац, що складається з окремих балонів, які можна легко замінити в разі механічного пошкодження.
  • Наявність анатомічного компресора з цифровою панеллю управлянні, що дає можливість змінювати режим роботи матрацу.

Купити матрац від пролежнів на сайті orto-med. com.ua. На ньому ми розмістили найкращі вироби, що розроблені для профілактики та лікування пролежнів. Кожна модель має свої переваги, які ми помітили на практиці, відповідно має свою ціну. Вартість товару залежить від: використаних матеріалів, їх якості, розмірів, типу, ефективності та комфорту. Виникла життєва ситуація, яка потребує використання протипролежневих виробів, а Ви не знаєте їх особливостей, зверніться до менеджерів. Працівники нашої компанії зможуть дати відповідь на всі запитання, стосовно розміщеної продукції. Замовивши виріб у нас, Ви можете розраховувати на професійну консультацію, придбання якісного виріб і інформаційний супровід. За час роботи ми переконалися, що запобігти появі пролежнів набагато легше фізично і економніше, ніж лікувати. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким!  

Перейти на статті по темі:

Як лікувати пролежні?

Схожі товари:

Вам може сподобатись: