Пінополіуретанові матраци, матрац від пролежнів купити ПЗ-5, Реабілітімед (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Пінополіуретанові матраци, матрац від пролежнів купити ПЗ-5, Реабілітімед (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Матрац протипролежневий ПЗ-5, Реабілітімед ( Україна)

Артикул: ПЗ-5

Ціна: 8821 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Матрац проти пролежнів із ортопедичним ефектом. Блокоподібна форма матрацу дає змогу тілу пацієнта отримувати більше кисню, що приводить до своєрідного масажу, тим самим, попереджає виникнення пролежнів. Крім загального чохла, укомплектований додатковим чохлом з медичної плівки.

Характеристики:

Загальна висота: 12 см

Тип: Матраци з пінополіуретану, безкомпресорні

Країна виробника: Україна

Матеріал: Пінополіуретан, Бавовна

Загальна довжина: 200 см

Загальна ширина: 85 см

Колір: бордовий

Особливості:

Матрац від пролежнів із ортопедичним ефектом полегшить життя пацієнтів, які багато часу знаходяться в лежачому положенні.
Форма матрацу – блоки, що дають змогу тілу пацієнтам отримувати більше кисню. Це приводить до своєрідного масажу, тим самим попереджає виникнення пролежнів. Протипролежневий матрац укомплектований додатковим чохлом з водонепроникної медичної плівки.

Призначення

Матрац протипролежневий з ортопедичним ефектом розміром 2000 × 850 × 120 мм - універсальний засіб для лежачих хворих при загрозі виникнення пролежнів. Він є чудовим засобом для створення фізіологічно правильного положення тіла лежачи на спині, животі і боці.

Принцип дії

Завдяки високому ступеню повітропроникності, протипролежневі матраци сприяють загоєнню ушкоджень шкіряних покривів. Висока повітропроникність обумовлюється:

  • повітряним простором між точками дотику матраца до шкіри;
  • простором між осередками матраца і високою повітропроникністю пінополіуретану. При зміні положення на матраці, ділянки контакту тіла з матрацом змінюються (чергуються), що спричиняє  своєрідний «масаж» і, відповідно, веде  до поліпшення гемодинаміки, тим самим перешкоджає виникненню пролежнів.
Переваги
  • Матраци проти пролежнів з ортопедичним ефектом можуть використовуватися як в лікувальних, санаторних закладах так і в побуті.
  • Безшумне використання.
  • Довговічність використання, без порушення цілісності.
  • Досить висока ефективність використання.
  • Не споживає електроенергії.
  • Користувачі та люди, що доглядають за хворими, не мають страху, щодо виникнення пожежі.
  • Український виробник.

Купити протипролежневий матрац, подушку в онлайн магазині orto-med.com.ua. Обравши нас, Ви отримуєте комплекс кваліфікованої консультації та індивідуального підбору продукту, швидку доставку та якісний виріб українського чи іноземного виробника. Якщо Ви опинилися у ситуації, що потребує використання протипролежневих засобів, але Ви не знаєте основних критеріїв відбору, зверніться до наших консультантів. Вони дадуть повну інформацію, що дасть можливість обрати ефективний виріб, відповідно до Ваших потреб. Бажаємо здоров’я Вам та Вашим близьким!

Перейти на статті по темі:

Як лікувати пролежні?

Схожі товари:

Вам може сподобатись: