Купити пристосування ортопедичні для інвалідного крісла  КР-4 Реабілітімед (Україна), протипролежневу подушку купити в Україні на сайті orto-med.com.ua
Купити пристосування ортопедичні для інвалідного крісла  КР-4 Реабілітімед (Україна), протипролежневу подушку купити в Україні на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Подушка для інвалідного крісла КР-4 Реабілітімед (Україна)

Артикул: KR-4

Ціна: 1223 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Подушки для інвалідного крісла створені для того, щоб люди, які мають можливість пересуватися тільки за допомогою інвалідного крісла, відчували себе комфортно 24 години на добу.

Характеристики:

Країна виробника: Україна

Загальна висота: 8 см

Виробник: Реабілітімед

Тип: Подушки

Загальна довжина: 45 см

Загальна ширина: 45 см

Колір: Синій

Особливості:

Подушка від пролежнів створена для людей з обмеженими можливостями, що користуються інвалідним візком. Подушка виготовлена з високо еластичного пінополіуретану провідних світових фірм. Матеріал має високу пружність і здатність відновлювати свою первинну форму після довготривалого користування.

Трикотажний чохол має гарну еластичність, не знижуючи ефективність протипролежневої подушки. Основне завдання даної конструкції – забезпечення максимальної підтримки та зниження тиску на тіло користувача.

Протипролежнева подушка має реєстраційне посвідчення, в якому зазначено, що всі технічні параметри відповідають міжнародним вимогам, що пред’являють до товару цього типу.

Всі використані матеріали екологічно чисті, не подразнюють шкіру, не викликають алергії, нетоксичні, безшумні в експлуатації. Щільність пінополіуретану не менше 25кг/м². Напруга стиснення 4,0 кПа.

Санітарно-гігієнічні властивості підтверджені міжнародним сертифікатом безпеки німецької фірми «TUV Reinland».

Показання:

  • Подушки для інвалідного крісла створені для того, щоб люди, які мають можливість пересуватися тільки за допомогою інвалідного крісла, відчували себе комфортно 24 години на добу.

Принцип дії:

  • Подушки забезпечують пацієнтам максимальну підтримку і стійкість, значно знижують тиск на тіло;
  • випускаються з трикотажним, бавовняним, повітропроникним чохлом;
  • пристосування кладуть на горизонтальну поверхню інвалідного візка або крісла і садять хворого.

Купити подушку для інвалідного візка легко, переглянувши категорію нашого сайту «Протипролежневі матраци та подушки». В ній розміщені найкращі вироби протипролежнів, відомих світових виробників, що довели свою професійність. При виникненні запитань, стосовно товару, телефонуйте за номерами вказаними на сайті.

Перейти на статті по темі:

Як лікувати пролежні?

Схожі товари:

Вам може сподобатись: