Купити подушку зі спіненого поліуретану з контуром Invacare Flo-Tech Lite, (Англія) на сайті orto-med.com.ua
Купити подушку зі спіненого поліуретану з контуром Invacare Flo-Tech Lite, (Англія) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Протипролежнева подушка зі спіненого поліуретану з контуром Invacare Flo-Tech Lite, (Англія)

Артикул: Flo-tech Lite

Ціна: 7900 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Формована рельєфна подушка підвищує ступінь стійкості, забезпечує належне положення тазової області і сприяє вирівнюванню стегон. Ідеальний варіант для людей, що користуються кріслом тільки періодично. Модифікація Lite також підходить для дітей.

Характеристики:

Країна виробника: Англія

Максимально допустиме навантаження: 127 кг

Виробник: Invacare

Тип: Подушки

Особливості:

Пролежні – це порушення цілісності шкіри, внаслідок тиску (м’які тканини мають порушення кровопостачання); тертя (тривале подразнення епідермісу); мацерації (розм’якшення тканин, може стати причиною інфікування). Пролежні виникають при вимушених положеннях; пошкодженні епідермісу; неправильний догляд за шкірою; загальна слабкість організму (дефіцит білків, мінералів, вітамінів); діабет, атеросклероз; висока температура, що призводить до активного потовиділення, неправильно обраний одяг, що натирає, подразнює, синтетичний матеріал. На сьогодні, існує велика кількість виробів для уникнення та лікування пролежнів.

Формована рельєфна подушка підвищує ступінь стійкості, забезпечує належне положення тазової області і сприяє вирівнюванню стегон. Ідеальний варіант для людей, що користуються кріслом тільки періодично. Модифікація Lite також підходить для дітей. Подушка, протипролежневий матрац дитячий має високу міцність, що збільшує довговічність виробу. Виріб сприяє стійкості тулуба і покращує поставу; зменшує силу тертя та тиску.

Переваги

  • Рельєфні елементи подушки забезпечують легке переміщення, послаблюючи силу тертя, в результаті.
  • Виріб має формований матеріал.
  • Масажує, нормалізуючи циркуляцію крові.
  • Спеціальна форма, виступ на передній частині конструкції, розводить стегна в сторони, забезпечуючи гарну поставу й вільну циркуляцію повітря.
  • Завдяки товщині матеріалу подушка оптимально підходить для користувача з великою комплектацією і високим зростом.
  • Не втрачає своїх властивостей при тривалому використанні.
  • Унікальний чохол з тканини, що тягнеться у двох напрямках, вологостійкий. Має спеціальну підставку та ручку для зручного перенесення.

Статичний протипролежневий матрац гелевий, можете обрати на сайті ортопедичних товарів, медичного устаткування та реабілітаційних засобів orto-med.com.ua. Пропонуємо ефективні протипролежневі матраци українського та іноземного виробництва. Чітко розуміючи серйозність проблеми, працюємо, виключно, з сертифікованою продукцією. За час роботи, ми переконалися: чим швидше ви почнете протидіяти пролежням правильно, тим ефективніше буде профілактика або лікування.

Перейти на статті по темі:

Як лікувати пролежні?

Схожі товари:

Вам може сподобатись: