Купити Поручень пристінний, KING OSD (Італія) на сайті orto-med.com.ua Поручень в ванну для пенсіонерів KING OSD (Італія) купити на сайті orto-med.com.ua Пластиковий опорний поручень KING OSD (Італія) купити на сайті orto-med.com.ua Купити настінний поручень для інвалідів KING OSD (Італія) на сайті orto-med.com.ua
Купити Поручень пристінний, KING OSD (Італія) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Поручень пристінний, KING (Італія)

Артикул: KING-30B-1

Загальна довжина:
30 см - 299 грн.
45 см - 349 грн.
60 см - 409 грн.

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Поручні пристінні KING - необхідна річ для літніх, слабких людей, осіб після травм, операцій, реабілітації, людей з обмеженими можливостями. Вони забезпечать додаткову опору та підтримку при зміні положення тіла на сходах, у ванній або туалетній кімнатах. Поручні мають зручну поверхню для надійного обхвату долонею. Існують в кількох розмірах, тому можна обрати саме той, що підійде Вам.

Характеристики:

Країна виробника: Італія

Тип: Поручні

Колір: Білий

Діаметр: 3,7 мм

Матеріал: ABS-пластик

Загальна довжина: 30, 45, 60 см

Особливості:

Поручні пристінні KING створені відомою італійською компанією OSD - провідним виробником та імпортером товарів медичного призначення. Італійські поручні гарантують додатковий захист та впевненість у будь-якому куточку вашого дому.

Поручні в туалет для інвалідів забезпечать підтримку при вставанні, сіданні, переміщені, підйомі, спуску та інших рухах.

Прямий поручень легко прикріплюється до стінки та міцно тримається.  Відстань поручня від стінки - 4 см, що дозволяє зручно повністю за нього схопитися.

Виготовлені універсальні поручні з міцного, безпечного ABS-пластику. Цей матеріал довговічний, ударостійкий, не піддається впливу води та сильнодіючих побутових засобів. Пластик швидко нагрівається від тепла руки людини та не викликає холодних та неприємних почуттів.

Поручні для ванни мають рельєфну поверхню, що допоможе міцно та впевнено триматися та не зісковзувати долоні. Покриття поручня не допускає зміщення руки.

Нейтральний білий колір виробу підійде до будь-якого інтер’єру.

Догляд та використання:

  • Опорні поручні легко чистити та дезінфікувати. Достатньо протерти поверхню звичайною губкою чи ганчіркою, використовуючи побутові мийні засоби.
  • Обробляти виріб варто за допомогою дезінфікуючих засобів, зареєстрованих та дозволених в Україні для дезінфекції поверхонь.
  • Перед використанням товару варто ознайомитися з його інструкцією.

Додатково:

  • На поручні діє гарантія строком -12 місяців за умови дотримання покупцем всіх правил експлуатації виробу.

Поручні пристінні KING зроблять рух та буденні гігієнічні процедури не тільки безпечними, а й зручними!
 

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити сидіння для ванни для інвалідів, поглиблене сидіння, сидіння зі спинкою, сидіння для душу НТ-05-003 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua

949 грн.

Сидіння для ванни поглиблине, зі спинкою НТ-05-003, Норма-Трейд

Купити сидіння для ванни для інвалідів, поглиблене сидіння, сидіння зі спинкою, сидіння для душу НТ-05-003 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua

Сидіння НТ-05-003 призначене для максимально комфортного та безпечного прийняття ванни.