Купити табурет для душу з регулюванням висоти, табурет для душу з вирізом, табурет в душ НТ-06-008 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Купити табурет для душу з регулюванням висоти, табурет для душу з вирізом, табурет в душ НТ-06-008 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Табурет для душу з вирізом та регулюванням висоти НТ-06-008, Норма-Трейд

Артикул: СДВ-1.1.0

Ціна: 2532 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Зручний табурет НТ-06-008 призначений для комфортного та безпечного прийняття щоденних водних процедур та підвищення безпеки у ванній кімнаті.

Характеристики:

Виробник: Норма-Трейд

Країна виробника: Україна

Тип: Стілець для душу

Загальна ширина: 50 см

Вага виробу: 100 кг

Матеріал: Сталь

Максимально допустиме навантаження: 100 кг

Загальна довжина: 46 см

Особливості:

Стілець в душову кабіну створений українською компанією Норма-Трейд, яка вже багато років спеціалізується на виробництві продукції для людей з обмеженими фізичними можливостями. Стілець використовується як в домашніх умовах, так і в спеціалізованих установах.

Використовувати виріб рекомендується особам, які мають травми або захворювання ніг, особам похилого віку, людям під час реабілітації, вагітним.

Табурет для душа виготовлений із сталевого каркаса з антикорозійним покриттям. На ніжках - гумові опори-наконечники, які запобігають ковзанню. Накладки сидінь виконані з міцного пластику. 

Матеріали, з якого виготовлений стільчик для душової кабінки не бояться води та побутових мийних засобів. Не покриваються іржею.

Зручності табурету додають ніжки, які можна регулювати. В цій моделі наявний додатковий виріз для більшого комфорту.

Догляд та використання:

  • Перед експлуатацією виробу необхідно ознайомитися з інструкцією, яка входить до комплектації стільчика.
  • Для розташування необхідно заздалегідь обрати та підготувати рівну тверду поверхню, на якій в подальшому розташовуватиметься табурет для душа. 
  • Перед кожним використанням варто перевіряти стійкість табурету.
  • Для догляду за стільцем достатньо вологої обробки з використанням мильних розчинів без абразивних речовин, та дозволених дезінфекційних засобів зареєстрованих в Державному реєстрі дезінфекційних засобів України.
  • Щоб стілець довго прослужив, потрібно зберігати його в приміщенні при температурі від -40° до +40°, на відстані від нагрівальних приладів.

Додатково:

  • Гарантійний строк при умові дотримання покупцем всіх правил експлуатації - 1 рік з моменту покупки табурету.

Табурет для душу з вирізом та регулюванням висоти НТ-06-008 допоможе зробити щоденні водні процедури не тільки безпечними, а й максимально зручними та комфортними!
 

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити сидіння для ванни для інвалідів, поглиблене сидіння, сидіння зі спинкою, сидіння для душу НТ-05-003 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua

1407 грн.

Сидіння для ванни поглиблине, зі спинкою НТ-05-003, Норма-Трейд

Купити сидіння для ванни для інвалідів, поглиблене сидіння, сидіння зі спинкою, сидіння для душу НТ-05-003 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua

Сидіння НТ-05-003 призначене для максимально комфортного та безпечного прийняття ванни.