Насадка на унітаз висока, KING-15-1 OSD (Італія) купити на сайті orto-med.com.ua Висока насадка на унітаз KING-15-1 OSD (Італія) купити на сайті orto-med.com.ua Купити сидіння для унітазу для інвалідів KING-15-1 OSD (Італія) купити на сайті orto-med.com.ua Сидіння в туалет для пенсіонерів KING-15-1 OSD (Італія) купити на сайті orto-med.com.ua Анатомічна насадка на унітаз KING-15-1 OSD (Італія) купити на сайті orto-med.com.ua
Насадка на унітаз висока, KING-15-1 OSD (Італія) купити на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Насадка на унітаз висока, KING (Італія)

Артикул: KING-15-1

Ціна: 1299 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Насадка на унітаз KING-15-1 покликана допомогти людям з порушенням опорно-рухового апарату, травмами, особам після операції та людям похилого віку відчувати себе комфортно.

Характеристики:

Тип: Туалетне сидіння

Виробник: OSD

Країна виробника: Італія

Загальна висота: 10 см

Максимально допустиме навантаження: 225 кг

Колір: Білий

Матеріал: Гігієнічний пластик

Особливості:

Сидіння призначене для зручного вставання та присідання на унітаз. Зі збільшенням висоти унітазу зменшується навантаження на групу важливих м’язів. Виріб підійде як для дорослих осіб, так і для дітей.

Накладка виготовлена італійською компанією OSD, яка розробляє протягом багатьох років якісне медичне обладнання. З насадкою для унітаза KING-15-1 висота туалету зросте на 15 см.

Матеріал, з якого створене сидіння -  міцний гігієнічний пластик нейтрального білого кольору. Він швидко нагрівається від температури тіла та тримає комфортний рівень тепла.  Пластик безпечний для здоров’я, не викликає алергію.

Насадка підлаштовується під ширину стандартного унітазу, фіксується за допомогою затискачів. Додаткових інструментів для встановлення виробу не потрібно. Виріб - універсальний, підійде для більшості унітазів стандартних розмірів.

Гігієнічне сидіння має зручну анатомічну форму.

Для подовження життя виробу необхідно постійно очищати сидіння та слідкувати за його технічним станом. Насадка легка в догляді.

Догляд та використання:

  • Рекомендується перед використанням ознайомитися з інструкцією товару, яку ви зможете знайти в комплекті.
  • Очищення варто здійснювати за допомогою води та мийних засобів.
  • Обробку - за допомогою дезінфекційних засобів, зареєстрованих та дозволених в Україні для дезінфекції поверхонь.
  • Сидіння слід тримати якомога далі від нагрівальних приладів та високих температур.

Додатково:

  • Виробник дає гарантію - 12 місяців на товар, за умови дотримання всіх правил експлуатації та збереження паспорту насадки на унітаз. 

Пластикове сидіння на унітаз KING-15-1 високе з кришкою допоможе відчувати себе абсолютно безпечно туалетній кімнаті. Анатомічне сидіння подарує приємні відчуття під час звичайних щоденних гігієнічних дій!
 

Схожі товари:

Вам може сподобатись: