Купити сидіння в ванну для інвалідів, поглиблене сидіння, металеве сидіння, сидіння в ванну НТ-05-001 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Купити сидіння в ванну для інвалідів, поглиблене сидіння, металеве сидіння, сидіння в ванну НТ-05-001 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Сидіння для ванни поглиблене НТ-05-001, Норма-Трейд

Артикул: НТ-05-001

Ціна: 1212 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Сидіння в ванну НТ-05-001 призначене для підвищення комфорту та зручності при здійсненні водних процедур.

Характеристики:

Країна виробника: Україна

Тип: Сидіння для ванни

Загальна ширина: 71 см

Вага виробу: 3,7 кг

Матеріал: Сталь

Загальна висота: 20 см

Розміри каркасу для матраца: Норма-Трейд

Максимально допустиме навантаження: 100 кг

Загальна довжина: 44,7 см

Особливості:

Сидіння створене українською компанією Норма-Трейд, яка протягом багатьох років виробляє якісну продукцію для людей з обмеженими можливостями.

Сидіння для ванни рекомендовано використовувати людям з обмеженими фізичними можливостями. Сюди відносяться літні люди, вагітні жінки, травмовані особи, люди з порушенням опорно-рухового апарату та особи під час реабілітації. Поглиблене сидіння підійде для використання як дорослими, так і дітьми.

Виріб являє собою трубчасту металеву конструкцію з пластиковим сидінням, яке не дає ковзатися вологому тілу. Бічні кріплення забезпечені наконечниками для запобігання зайвих рухів.

Догляд та використання:

  • Перед експлуатацією поглибленого сидіння необхідно ознайомитися з інструкцією та паспортом виробу, які йдуть в комплект.
  • Сидіння для ванної кімнати не боїться води та мийних засобів. Не ржавіє.
  • Встановлюється сидіння для купання на поверхні бортів чавунної або сталевої ванни, так щоб наконечники розташовувались по обидва боки ванни, надійно спираючись на неї.
  • Доглядати за виробом можна, використовуючи 2% водний розчин мийних засобів та дозволені дезінфекційні засоби зареєстровані в Державному реєстрі дезінфекційних засобів України.
  • Зберігати поглиблене сидіння для ванни НТ-05-001 слід в сухому закритому приміщенні при температурі від -40°до +40° на відстані від нагрівальних приладів.

Додатково:

  • Максимальне навантаження, яке витримує поглиблене сидіння в ванну - 100 кг.
  • На виріб діє гарантія - 1 рік за умови дотримання всіх правил експлуатації сидіння для ванної та збереження паспорту товару.

Сидіння для ванни металеве поглиблене НТ-05-001 допоможе не тільки безпечно та впевнено проводити щоденні водні процедури. З сидінням користувач забуде про дискомфорт та прийматиме ванну чи душ максимальною насолодою і зручністю.

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити стілець для душу з регулюванням висоти, стілець для душу з вирізом, стілець в душ НТ-06-004 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua

3464 грн.

Стілець для душу з регулюванням висоти, ручками та вирізом НТ-06-004, Норма-Трейд

Купити стілець для душу з регулюванням висоти, стілець для душу з вирізом, стілець в душ НТ-06-004 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua

Стілець НТ-06-004 створений для полегшення прийняття водних процедур та підвищення безпеки у ванній кімнаті.