Подушка від пролежнів  Flo - Tech Lite Visco , Invacare (Німеччина), протипролежнева подушка купити на сайті orto-med.com.ua Протипролежнева подушка Invacare купити на Orto-med.com.ua Купити протипролежневу подушку Flo - Tech Lite Visco , Invacare (Німеччина), протипролежневу подушку купити в Україні на сайті orto-med.com.ua
Подушка від пролежнів  Flo - Tech Lite Visco , Invacare (Німеччина), протипролежнева подушка купити на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Протипролежнева подушка Flo - Tech Lite Visco , Invacare ( Німеччина )

Артикул: visco

Ціна: 7900 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Протипролежнева подушка Flo - Tech Lite Visco , Invacare (Німеччина) виконана з матеріалу, який має високу щільність і чутливість до температури тіла, що дозволяє їй адаптуватися до форми тіла користувача. Це забезпечує виняткову ступінь комфорту, одночасно знижуючи частоту виникнення пікових значень тиску. Істотно полегшуючи бічну посадку, плоска подушка даного типу ідеально підходить як для звичайного інвалідного візка, так і для крісла-візка. Висота подушки складає всього 7,8 см.

Характеристики:

Країна виробника: Німеччина

Виробник: Invacare

Загальна висота: 7,8 см

Тип: Подушки

Максимально допустиме навантаження : 127 кг

Вага виробу: 1,5 кг

Особливості:

Подушка новітніх технологій Flo - Tech Lite Visco виконана з матеріалу, який має високу щільність і чутливість до температури тіла, що дозволяє їй адаптуватися до форми тіла користувача. Це забезпечує виняткову ступінь комфорту, одночасно знижуючи частоту виникнення пікових значень тиску. Істотно полегшуючи бічну посадку, плоска подушка даного типу ідеально підходить як для звичайного інвалідного візка, так і для крісла-візка. Висота подушки складає всього 7,8 см.

Переваги:

  • Матеріал з функцією запам'ятовування форми, спеціально розроблений для максимального збільшення площі дотику.
  • Завдяки чутливості до температури, цей матеріал адаптується до форми тіла користувача, тим самим максимально збільшуючи площу дотику, забезпечуючи високий рівень комфорту і зменшуючи тиск.
  • Поверхня сидіння анатомічної форми з виступом і бічною опорою, забезпечує надійну фіксацію для підтримки правильної постави.
  • Вологонепроникний чохол чорного кольору з тканини, що розтягується в двох напрямках, паро- та вологостійкий. Має протиковзну основу і ручку для перенесення.
  • Протипролежнева подушка представлена  в 61 розмірі. Можливе прання при температурі до 80 градусів.

Подушка від пролежнів на сайті orto-med.com.ua за доступною ціною. Подушка противопролежнева, матраци, їх розміри, використаний матеріал, виробник, ефект використання, все це та багато іншої інформації Ви знайдете в описах продуктів. Якщо ж переглянувши інформацію у Вас залишилися запитання, зателефонуйте за вказаними телефонними номерами. Консультанти компанії зможуть надати вичерпну інформацію, яка задовольнить найвибагливішу людину. На практиці, за час роботи, ми побачили переваги кожної моделі, почули відгуки постійних користувачів і готові поділитися своїми знаннями з Вами. Бажаємо здоров’я Вам та Вашим близьким!

Перейти на статті по темі:

Схожі товари:

Вам може сподобатись: