Протипролежневий матрац ціна, пінополіуретанові матраци Invacare Softform Premier, (Англія), купити матрац від пролежнів на сайті orto-med.com.ua Протипролежневий матрац відгуки, протипролежневі матраци Invacare Softform Premier, (Англія), матраци проти пролежнів на сайті orto-med.com.ua Протипролежневий матрац відгуки, протипролежневі матраци Invacare Softform Premier, (Англія), матраци проти пролежнів на сайті orto-med.com.ua Протипролежневий матрац відгуки, протипролежневі матраци Invacare Softform Premier, (Англія), матраци проти пролежнів на сайті orto-med.com.ua
Протипролежневий матрац ціна, пінополіуретанові матраци Invacare Softform Premier, (Англія), купити матрац від пролежнів на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Противопролежневий матрац Invacare Essential Visco (Німеччина)

Артикул: Softform Premier

Ціна: 16900 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Invacare Essential Visco- високоякісний протипролежневий матрац, який відповідає сучасним вимогам щодо догляду за пацієнтами.

Характеристики:

Країна виробника: Німеччина

Загальна висота: 15 см

Тип: Матраци з пінополіуретану, безкомпресорні

Виробник: Invacare

Максимальна вага пацієнта: 110 кг

Загальна довжина: 200 см

Загальна ширина: 88 см

Особливості:

 Invacare Essential Visco - високоякісний протипролежневий матрац, який відповідає сучасним вимогам щодо догляду за пацієнтами. , що надає виняткову ступінь комфорту для пацієнта. Особливістю є поролон, який запам'ятовує форму пацієнта.

Чохол матраца виготовлений з двосторонньої еластичної тканини і є водостійким, а також сприяє зниження впливу на тіло пацієнта поперечного зусилля і сили тертя. Має застібку-блискавку, повністю приховану планкою; при виготовленні чохла використовувалася високочастотна пайка. Матеріал виготовлення чохла - поліуретан. 

Всі ці  характеристики максимально підвищують вологостійкість виробу. 

Переваги:

  • Конструкція включає міцну, покриту поліуретаном основу, що продовжує термін служби матраца.
  • Матрац від пролежнів не потребує перевертання або повертання, що значно зменшує фізичне навантаження на медперсонал.
  • Максимально допустиме навантаження: 110 кг.

Купити протипролежневий матрац в інтернет-магазині «Засоби реабілітації». Менеджери компанії допоможуть розібратися, який матрац найкращий у Вашому індивідуальному випадку; дадуть інформацію про надувний протипролежневий матрац; повідомлять рейтинг протипролежневих матраців та багато іншого. Замовивши виріб у нас, Ви можете розраховувати на професійну консультацію, якісний виріб та інформаційний супровід. За час роботи ми переконалися, що запобігти появі пролежнів набагато легше фізично та економніше, аніж лікувати. Бажаємо здоров’я Вам і Вашим близьким!

Перейти на статті по темі:

Як лікувати пролежні?

Схожі товари:

Вам може сподобатись: