Купити Аплікатор Ляпко М'ячик Голчастий 4,0 мм, зеленого, блакитного, помаранчевого кольору на сайті orto-med.com.ua Купити Аплікатор Ляпко М'ячик Голчастий 4,0 мм, зеленого, блакитного, помаранчевого кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити Аплікатор Ляпко М'ячик Голчастий 4,0 мм, зеленого, блакитного, помаранчевого кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Аплікатор Ляпко М'ячик Голчастий 4,0 мм (Україна)

Артикул: М'ячик голчастий

Ціна: 484 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

М'ячик голчастий (крок голки 4,0 мм; діаметр ≈ 55 мм). Специфіка аплікатора в тому, що він є засобом вираженого, вибіркового впливу на больові або проблемні точки на тілі людини. Прокатування долонь, стоп розвиває дрібну моторику і тактильну чутливість кінцівок, сприяє розвитку і відновлення функцій головного мозку у дітей і дорослих, застосовується при травмах, переломах суглобово-зв'язкового апарату кистей і стоп.

Характеристики:

Крок голки: 4 мм

Тип: Валики, м'ячі

Країна виробника: Україна

Виробник: Ляпко

Кількість голок: 656 шт.

Діаметр: 55 мм

Особливості:

«М’ячик голчастий» можна вважати універсальним пристроєм, адже його форма дозволяє елементарно просто впливати на нормалізацію роботи систем та органів. Виріб допомагає вирішити проблеми провідності нервової системи, шляхом стискання м’ячика. Такі маніпуляції активізують активні біологічні точки, покращуючи чутливість та пришвидшуючи відновлювальні процеси. М’ячики Ляпко можуть застосовувати як дорослі, так і діти, які старші двох років.

Виріб виготовлений з медичної гуми, на якому розмістилися голки з чотирьох металів – мідь, залізо, цинк і срібло. Загальна кількість голок – 656.

Даний аплікатор – це «улюбленець» працівників валеології, реабілітації, дефектології, неврології, логопедії, психологів та багатьох інших спеціалістів. Досить часто застосовується у складі комплексного лікуванні пацієнтів з ДЦП і після інсультів.    

Людське тіло має величезну кількість біологічно-активних зон, знаючи їх можна з легкістю допомагати при невідкладних станах, хворобах. Для детального ознайомлення зі всіма точками, ознайомтесь зі спеціальною методичкою (посібником) Ляпко, в ній зрозуміло описуються всі можливості виробів, показання, протипоказання, правила застосування та дезінфекції.

Аплікатори допомагають відновити енергетичний баланс у меридіанах, що проходять через проблемну ділянку, або в зоні проекції органу, який потребує лікування. Вироби покращують стан і роботу серцево-судинної, нервової системи. Спеціалісти рекомендують застосовувати астматикам, так як вироби Ляпко створюю бронхолітичну дію, що допомагає більш інтенсивно засвоювати кисень. Також, для зняття психоемоційної напруги, поліпшення якості сну, зняття набряків під очима, використовуючи впродовж 15-25 хвилин.  

Щоб дізнатися більше, перейдть за посиланням: Як користуватися аплікаторами Ляпко?

Схожі товари:

Вам може сподобатись: