Купити Аплікатор Ляпко Квадро 5,8 Ag, помаранчевого, червоного, зеленого, блакитного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити Аплікатор Ляпко Квадро 5,8 Ag, помаранчевого, червоного, зеленого, блакитного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити Аплікатор Ляпко Квадро 5,8 Ag, помаранчевого, червоного, зеленого, блакитного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити Аплікатор Ляпко Квадро 5,8 Ag, помаранчевого, червоного, зеленого, блакитного кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити Аплікатор Ляпко Квадро 5,8 Ag, помаранчевого, червоного, зеленого, блакитного кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Аплікатор Ляпко Квадро, (Україна)

Артикул: Квадро

Крок голки:
6,2 мм - 1025 грн.
4,9 мм - 1105 грн.
5,8 мм - 1125 грн.

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Універсальний аплікатор може застосовуватися на будь-які частини тіла. При потребі користувач може розрізати виріб на дві або чотири частини. Для цього конструкція має спеціальні межі. «Квадро» виготовлений з медичної гуми та металевих голок. Кількість голок залежить від кроку голки (4,9 -2044 штук; 5,8 – 1780; 6,2 – 1500).

Характеристики:

Крок голки: 5,8, 6,2, 4,9 мм

Тип: Пластини

Виробник: Ляпко

Країна виробника: Україна

Особливості:

Плоскі вироби Ляпко виготовлені для тривалої статичної дії на ділянки тіла, що мають великий радіус кривизни (спина, грудна клітка, живіт, верхні та нижні кінцівки). Для отримання позитивного впливу аплікатори варто розміщувати на спеціальні валики, якщо хочете пропрацювати попереково-крижову, шийну або підколінну зону. При потребі дії на інші ділянки, аплікатори варто притискати мішечком з піском або прибинтовувати еластичним бинтом. При застосовуванні варто пам’ятати, чим більша частина тіла піддається впливу аплікаторів, тим менше часу потрібно для досягнення ефекту. Перед тим як придбати потрібний виріб, необхідно визначитися з кроком голки (відстань від голки до голки). Вибір залежить від індивідуальної чутливості користувача та необхідного ступеня інтенсивності дії. Для чутливих людей, як правило жінок та дітей, підходять конструкції з більш частим кроком.

Основна потреба застосування аплікаторів Ляпко – зниження больового відчуття, нормалізація роботи нервової та судинної системи, підвищення працездатності. Звичайно, при першому використанні «Квадро» користувач може відчувати легкий дискомфорт, проте вже з п’ятої хвилини біль трансформується у приємне відчуття тепла й вібрації. Після процедури, яка проводилася з седативною дією, пацієнт відчуває легку сонливість, загальну розслабленість організму, що може перейти у міцний, глибокий сон. Якщо ж, після 10-15 хвилин застосування, дискомфорт не зник, потрібно його прибрати та спробувати через 20 хвилин або на наступний день. Причиною неприємних відчуттів може стати неправильний перерозподіл навантаження на голки. Для усунення цієї причини потрібно піднятися з аплікатора, а після лягти знову, підклавши валик під коліна.

Щоб дізнатися більше, перейдть за посиланням: Як користуватися аплікаторами Ляпко?

Схожі товари:

Вам може сподобатись: