Купити Аплікатор Ляпко Чарівна стрічка Здоров'я 4,3 Ag 1 с. 9 сегментів на сайті orto-med.com.ua
Купити Аплікатор Ляпко Чарівна стрічка Здоров'я 4,3 Ag 1 с. 9 сегментів на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Аплікатор Ляпко Чарівна стрічка Здоров'я 4,3 Ag 1 с. 9 сегментів

Артикул: Аплікатор_Л_ЧарівнаСтрічка_1*9

Ціна: 1202 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Це еластична, щадна шкіру стрічка з закріпленими сотами голок. Обмотку стрічками можна проводити як під наглядом лікаря, так і самостійно в домашніх умовах. Завдяки гнучкості й еластичності, використання стрічок дозволяє набагато легше досягти результатів у лікуванні та профілактиці різних захворювань: при болях у хребті, суглобах, м'язах, головних болях, при варикозній хворобі нижніх кінцівок, травмах, переломах.

Характеристики:

Тип: Пояси, стрічки

Крок голки: 4,3 мм

Загальна довжина: 486 см

Країна виробника: Україна

Виробник: Ляпко

Кількість голок: 4590 шт.

Особливості:

Це еластична, щадна шкіру стрічка з закріпленими сотами голок. Обмотку стрічками можна проводити як під наглядом лікаря, так і самостійно в домашніх умовах. Завдяки гнучкості й еластичності, використання стрічок дозволяє набагато легше досягти результатів у лікуванні та профілактиці різних захворювань: при болях у хребті, суглобах, м'язах, головних болях, при варикозній хворобі нижніх кінцівок, травмах, переломах.


Особливості:

  • Довжина одного сегмента стрічки близько 44 мм.
  • Одинарна смуга (1 с.) Ширина 22 мм.
  • Подвійна смуга (2 с.) Ширина 44 мм.

Про аплікатори:

  • Пристрої аплікаційні Ляпко - це еластичні пластини, валики і пояси, голки яких складаються з металів, що необхідні організму людини: міді, заліза, нікелю, цинку і срібла. Високій лікувально-оздоровчий ефект аплікаційних пристроїв Ляпко зумовлений їх вираженими рефлекторно-механічними, гальвано-електричними та імунологічними властивостями. В результаті чого, активізується діяльність нервової, серцево-судинної, опорно-рухової, травної та інших систем. Електричні іонні струми в шкірі виникають як на кінчиках багатошарових голок, так і між голками з різних металів. Струми супроводжуються мікроелектрофорезом (перенесенням) цих металів у внутрішнє середовище організму: в шкіру, міжклітинну рідину і т.д. Аплікатори Ляпко є тим засобом, який шляхом впливу на шкіру допомагає позбавити організм від надлишкової енергії, а у випадку її нестачі - насичує організм. У результаті правильного використання, аплікатор Ляпко приводить організм в збалансований стан, що відображається як на шкірі, так і на стані внутрішніх органів. 

Призначення:

  • Пристрої аплікаційні Ляпко використовуються для оздоровчого та профілактичного впливу на будь-які ділянки тіла (спина, живіт, кінцівки, область грудної клітини і т.д.).
  • Застосування плоских пристроїв аплікаційних - найоптимальніший спосіб, що не вимагає додаткових зусиль від пацієнта і допомоги від інших. Вони допомагають надійно і ефективно усунути біль, зняти втому, а вранці заряджають життєвою енергією на цілий день.
  • Валики рекомендується застосовувати для впливу на будь поверхні тіла, які складно задіяти плоским аплікатором Ляпко (області суглобів, шиї, обличчя і т. д.). Час впливу: 5-15 хв. до появи стійкої гіперемії (почервоніння) шкіри. Використання лицьового валика ефективне для проведення точної рефлексотерапевтичної діагностики - пошуку найбільш чутливих ділянок шкіри.

Щоб дізнатися більше, перейдть за посиланням: Як користуватися аплікаторами Ляпко?

Схожі товари:

Вам може сподобатись: