Купити Аплікатор Ляпко Народний 7,0 Ag, жовтого, червоного, зеленого кольору на сайті orto-med.com.ua Купити Аплікатор Ляпко Народний 7,0 Ag, жовтого, червоного, зеленого кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити Аплікатор Ляпко Народний 7,0 Ag, жовтого, червоного, зеленого кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Аплікатор Ляпко Народний 7,0 Ag, (Україна)

Артикул: Народний 7.0

Ціна: 443 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

«Народний» (крок голки 7,0 мм; розмір 95 х 320 мм). Завдяки своїм розміром і більшій відстані між голками має підвищену інтенсивність дії. Рекомендовано для аплікацій на будь-які ділянки тіла. Особливо ефективний при впливі на хребет: один пристрій по черзі, або два одночасно дозволять охопити всю його довжину. Аплікаційний пристрій зручно транспортувати.

Характеристики:

Загальна ширина: 9,5 см

Крок голки: 7 мм

Загальна довжина: 32 см

Тип: Пластини

Виробник: Ляпко

Країна виробника: Україна

Кількість голок: 591 шт.

Особливості:

Ще один популярний аплікатор, що застосовується для лікування всіх зон людського тіла. Найчастіше використовується для лікування нервової та судинної системи. Виріб виготовлений з гуми медичного призначення., тобто у складі виключно натуральний каучук. Має голки, що ідеально закріплені у середині гуми. Всі цвяхи (голки) складаються із міді, заліза, цинку, нікелю, срібла. Даний виріб спеціалісти рекомендують використовувати для інтенсивної, швидкої дії на організм. Якщо під час першої процедури, користувач відчуває виражений дискомфорт, потрібно зменшити силу притискання. Для цього достатньо на аплікатор покласти натуральну тканину, марлю, складену у декілька шарів.

Існує декілька механізмів впливу аплікаторів Ляпко. По-перше, рефлекторно-механічна дія. Вона полягає у легкому поверхневому поколюванні певних зон та біологічно активних точок. Рефлекторний вплив поєднує три взаємопов’язані частини: місцеву, сегментарну та загальну реакцію. Місцева відповідає за кровонаповнення шкіри, чутливості. Сегментарна обумовлена рефлекторними зв’язками між певними органами та ділянками шкіри, внутрішніми органами або системами й відповідними їм сегментами спинного мозку. Загальна реакція відбувається у наслідок надходження імпульсів від спинного мозку спеціальними нервовими стовбурами до головного мозку. По-друге, гальвано-електрична дія. Її інтенсивність регулюється самим організмом, залежно від ступеня насичення електролітом тканин. Дана дія викликає дифузію мікроелементів, активує дихальні ферменти клітин, нормалізує РН тканинних рідин, обмінні процеси, стимулює регенерацію. Третє, імунологічна реакція. Стимулюється гуморальна та тканинна ланка імунітету, що підвищує рівень захисту організму.

Щоб дізнатися більше, перейдіть за посиланням: Як користуватися аплікаторами Ляпко?

Схожі товари:

Вам може сподобатись: