Купити Аплікатор Ляпко пояс Універсальний М 4,3 Ag, червоного, зеленого кольору на сайті orto-med.com.ua Купити Аплікатор Ляпко пояс Універсальний М 4,3 Ag, червоного, зеленого кольору на сайті orto-med.com.ua Купити Аплікатор Ляпко пояс Універсальний М 4,3 Ag, червоного, зеленого кольору на сайті orto-med.com.ua Купити Аплікатор Ляпко пояс Універсальний М 4,3 Ag, червоного, зеленого кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити Аплікатор Ляпко пояс Універсальний М 4,3 Ag, червоного, зеленого кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Аплікатор Ляпко пояс Універсальний М 4,3 Ag (5 пластин)

Артикул: Пояс

Ціна: 808 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Пояс універсальний М (крок голки 4,3 мм). Пластини пристрої розташовані на двох регульованих поясах, які дозволяють переміщати їх, вибираючи зручне положення для впливу на невеликі ділянки голови, тулуба, верхніх і нижніх кінцівок.

Характеристики:

Крок голки: 4,3 мм

Тип: Пояси, стрічки

Країна виробника: Україна

Кількість голок: 1485 шт.

Виробник: Ляпко

Особливості:

Аплікатори Ляпко, виготовлений у вигляді поясу, розроблений для одягання на невеликі ділянки тулуба, кінцівок, голови. Може застосовуватися для лікування офтальмологічних, стоматологічних, неврологічних, шкірних захворювань. Виріб містить голки, що поєднують у складі цинк, мідь, срібло, нікель, залізо, розміщуються на медичній гумі. Основна перевага лікування аплікаторами Ляпко – загальне покращення кровообігу, процесів обміну, пришвидшення реабілітаційних процесів і стимулюючий ефект.

Досить часто спеціалісти рекомендують застосовувати пояс у складі комплексного лікування хвороб очей. Адже, голковколювання розслабляє м’язи очного яблука, розвантажує, відновлює акомодаційні функції кришталика, покращує тургор шкіри та м’язів. Такі процедури мають проводитися під контролем лікаря. Метод не підходить для дітей молодше 5 років.

На людському тілі знаходиться велика кількість життєво важливих точок та зон, впливаючи на які, можна рефлекторно здійснювати активний вплив на внутрішні органи та весь організм в цілому.

Для кращого ознайомлення з продукцією Ляпко, Ви можете придбати спеціальну літературу – методичка, що містить всю необхідну інформацію про показання, протипоказання, режими процедур, всі активні точки, правила дезінфекції, зберігання та використання. Ознайомившись з чисельною продукцією, точно знайдеться необхідна річ, яка допоможе покращити загальний стан, розвантажити потрібну частину тіла.

Зверніть увагу! При індивідуальному застосуванні засіб не потребує дезінфекції. Проте, у разі використання у медичних установах, де кількість пацієнтів більше ніж один, аплікатори повинні піддаватися обробці згідно медичних стандартів.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: