Купити Аплікатор Ляпко Валик Лицьовий М 3,5 Ag, синього, червоного, помаранчевого кольору на сайті orto-med.com.ua Купити Аплікатор Ляпко Валик Лицьовий М 3,5 Ag, синього, червоного, помаранчевого кольору на сайті orto-med.com.ua Купити Аплікатор Ляпко Валик Лицьовий М 3,5 Ag, синього, червоного, помаранчевого кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити Аплікатор Ляпко Валик Лицьовий М 3,5 Ag, синього, червоного, помаранчевого кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Аплікатор Ляпко Валик Лицьовий М 3,5 Ag (Україна)

Артикул: Валик лицьовий

Ціна: 491 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Валик лицьовий М (крок голки 3,5 мм; розмір 40 х (51) мм. розроблений для впливу на обличчя і зону волосистої частини голови. Також дає можливість обробляти практично будь-які ділянки тіла (зони дрібних суглобів кінцівок, кисті і стопи), для зняття болю і спазмів. Рекомендований для застосування в косметології та рефлекторній діагностиці.

Характеристики:

Загальна ширина: 4 см

Крок голки: 3,5 мм

Загальна довжина: 5,1 см

Тип: Валики, м'ячі

Виробник: Ляпко

Країна виробника: Україна

Кількість голок: 272 шт.

Особливості:

Даний валик виготовлений, здебільшого, для впливу на обличчя, зону декольте та волосяну частину голови. Користується попитом серед косметологів, реабілітологів, невропатологів. Рекомендований для застосування дорослим і дітям, старше двох років. Голки аплікатора, при стиканні зі шкірою, не порушує цілісність її. Аплікатор не може бути переносником інфекцій, проте повинен піддаватися очищенню.

Показання:

  • хвороби опорно-рухового апарату: міозит, тендовагініт, сколіоз, травми кісток і суглобів;
  • серцево-судинної: гіпотонія, гіпертонія, кардіосклероз, аритмії, варикозне розширення вен нижніх кінцівок, геморой;
  • нервової системи: відновлювальні періоди після інсультів, люмбаго, невралгії, безсоння, нічний анурез, мігрень, ДЦП, хвороба Рейно, спастичні та в’ялі паралічі;
  • дихальної та травної системи: риніти, бронхіти, пневмонії, гастрити, виразкові хвороби, запори, печінкова та ниркова колька, дискінезія жовчного міхура;
  • урологія: пієлонефрит, гломерулонефрит, безпліддя, аднексити, кліматичний синдром;
  • шкірні й ендокринні захворювання: кропив’янка, свербіж шкіри, нейродерміт, екзема, гіпотиреоз, гіпертиреоз, цукровий діабет, ожиріння.

Аплікатор Ляпко, виготовлений у вигляді валика, розроблений для впливу на невеликі ділянки тулуба, кінцівок, голови. Може застосовуватися для лікування офтальмологічних, стоматологічних, неврологічних, шкірних захворювань. Виріб містить голки, що поєднують у складі цинк, мідь, срібло, нікель, залізо, розміщуються на медичній гумі. Основна перевага лікування аплікаторами Ляпко – загальне покращення кровообігу, процесів обміну, пришвидшення реабілітаційних процесів і стимулюючий ефект.

На людському тілі знаходиться велика кількість життєво важливих точок та зон, впливаючи на які, можна рефлекторно здійснювати активний вплив на внутрішні органи та весь організм в цілому.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: