Купити аплікатор Ляпко килимок великий 7,0 Ag, різних кольорів (помаранчевий, синій, червоний) на сайті orto-med.com.ua Купити аплікатор Ляпко килимок великий 7,0 Ag, різних кольорів (помаранчевий, синій, червоний) на сайті orto-med.com.ua Купити аплікатор Ляпко килимок великий 7,0 Ag, різних кольорів (зелений, синій, червоний) на сайті orto-med.com.ua
Купити аплікатор Ляпко килимок великий 7,0 Ag, різних кольорів (помаранчевий, синій, червоний) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Аплікатор Ляпко "Килимок великий" 7,0 Ag (Україна)

Артикул: Килимок великий

Ціна: 1973 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

«Килимок великий» (крок голки 7,0 мм; розмір 275 x 480 мм) має більшу площу впливу і найбільшу відстань між голками. Це сприяє найбільшому тиску на кожну голку, завдяки чому він має підвищену інтенсивність та ефективність впливу.

Характеристики:

Загальна довжина: 48 см

Тип: Пластини

Загальна ширина: 27,5 см

Крок голки: 7 мм

Виробник: Ляпко

Країна виробника: Україна

Кількість голок: 2710 шт.

Особливості:

Дуже важливо зрозуміти відмінність плоских аплікаторів від валиків. Пластини рекомендовано застосовувати для статичного впливу на зони тіла з великим радіусом кривизни: живіт, спина, область грудної клітини, поперекова частина спини, верхні та нижні кінцівки, стопи й долоні. На плоских аплікаторах потрібно лежати або покласти їх на проблемні ділянки, рівномірно притиснувши зверху мішечком з піском, фіксуючи його еластичним бинтом. Пам’ятайте, чим більшу ділянку тіла охоплює виріб, тим менше часу потрібно для результату. Валики Ляпко – аплікаційні вироби для динамічного використання на будь-якій частині тіла. Застосовується при лікуванні целюліту, хворих після інсультів, переохолодження. Валики Ляпко набули високої популярності у косметології, реабілітації.

Обов’язково пам’ятайте про відносні протипоказання:

  • гострі форми інфекційних захворювань;
  • гострі тромбофлебіти;
  • підвищена температура тіла;
  • стан декомпенсації при проблемах серцево-судинної системи, легень, печінки, нирок;
  • хвороби крові та кровотворних органів в стадії декомпенсації;
  • хірургічні стани в стані загострення;
  • порушення цілісності шкірних покривів: опіки, рани, обмороження.

Дезінфекція аплікатора:

Питання обробки виробів дуже важливе, адже голки стикаються зі шкірою, хоча і не пошкоджують цілісність її, і не мають контакту з кров’ю. Якщо Ви користуєтеся індивідуально своїм пристосуванням, дезінфекція не потрібна. Достатньо, іноді обробляти миючим розчином, за допомогою щітки, після чого ретельно промийте під проточною водою. Сушити потрібно за допомогою фену на максимально близькій відстані.

Якщо вироби Ляпко застосовують у лікарських установах, ПАЛ повинні піддаватися дезінфекції згідно зі стандартами проведення дезінфекції виробів медичного призначення. Методи та правила обробки, можна знайти на сторінках спеціальної методички. Також, у ній Ви знайдете детальну інформацію про склад аплікаційних пристроїв, рекомендації до застосування. В книзі наведені схеми рефлексогенних зон та точок на стопах, відмінності кожного виду, тривалість процедури при відповідних захворюваннях.

Щоб дізнатися більше, перейдіть за посиланням: Як користуватися аплікаторами Ляпко?

Схожі товари:

Вам може сподобатись: