Купити аплікатор Ляпко Устілки Плюс 5,0 Ag (пара)різнокольоровий 37-40 р. на сайті orto-med.com.ua Купити аплікатор Ляпко Устілки Плюс 5,0 Ag (пара)різнокольоровий 43-46 р. на сайті orto-med.com.ua Купити аплікатор Ляпко Устілки Плюс 5,0 Ag (пара)різнокольоровий 40-43 р. на сайті orto-med.com.ua Купити аплікатор Ляпко Устілки Плюс 5,0 Ag (пара)різнокольоровий 43-46 р. на сайті orto-med.com.ua
Купити аплікатор Ляпко Устілки Плюс 5,0 Ag (пара)різнокольоровий 37-40 р. на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Аплікатор Ляпко "Устілки Плюс" 5,0 Ag (пара) (Україна)

Артикул: Аплікатор Ляпко

Розмір:
37-40 - 626 грн.
40-43 - 716 грн.
43-46 - 795 грн.

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

«Устілки-плюс» (крок голки 5,0 мм). оригінальний і особливий аплікатор. спеціально підібрана величина обмежувальних валиків дозує і коригує силу впливу голок на рефлексогенні зони ступні, попереджаючи і виключаючи можливість пошкодження шкіри. Виготовлений у таких кольорах: зелений, червоний, блакитний, синій, помаранчевий.

Характеристики:

Крок голки: 5 мм

Тип: Пластини

Виробник: Ляпко

Країна виробника: Україна

Розмір: 37-40, 40-43, 43-46

Особливості:

«Устілки-плюс» (крок голки 5,0 мм). оригінальний і особливий аплікатор. спеціально підібрана величина обмежувальних валиків дозує і коригує силу впливу голок на рефлексогенні зони підошви, попереджаючи і виключаючи можливість пошкодження шкіри. На стопі знаходяться біологічно активні точки проекції всіх органів і систем. Впливаючи на них, «устілки» відновлюють і нормалізують роботу всього організму. Також устілки можна використовувати на будь-які ділянки тіла.

Аплікатори Ляпко

Всі пристрої зроблені у вигляді еластичних пластин і валиків, виконані з гуми медичного призначення (натуральний каучук) з унікально закріпленими в них голками з необхідних для організму металів (заліза, міді, цинку, нікелю, срібла). Основна частина голок виготовлена з латуні (міді) та заліза, всі або частина яких мають покриття з іншого металу. Можуть, наприклад, бути такі комбінації: залізні голки без покриття або покриття або покриті нікелем або цинком; мідні голки з покриттям срібла. Досить часто виникає запитання, чи позитивно впливає нікель на організм, адже приготування та зберігання їжі в посуді з нього – це шкідливо? Відповідь очевидна, всі голки для акупунктури виготовлені саме з нікелю. Мікродози цього елемента в поєднанні з іншими металами, при зіткненні з тканинами людини, чинять позитивний вплив на функціональність та життєдіяльність органів та систем організму.

Каучукова основа навколо голок і по краях виробу є обмежувальні виступи, що підвищують стійкість та надійність кріплення голок, також ці виступи оберігають шкірні покриви людини від пошкодження.

Існує велика кількість модифікацій аплікаторів Ляпко, які різняться за формою, розмірами, відстанню між голками, комбінаціями металів і способів кріплення. Кожна людина має індивідуальну чутливість шкіри, специфічні потреби, показання, згідно, яких проводиться індивідуальний підбір виробу.

Щоб дізнатися більше, перейдіть за посиланням: Як користуватися аплікаторами Ляпко?

Схожі товари:

Вам може сподобатись: