Масажер "Фараон" різних кольорів: зеленого, жовтого, блакитного, фіолетового на сайті orto-med.com.ua Масажер "Фараон" різних кольорів: зеленого, жовтого, блакитного, фіолетового на сайті orto-med.com.ua
Масажер "Фараон" різних кольорів: зеленого, жовтого, блакитного, фіолетового на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Масажер "Фараон" (Фараон Л), (Україна)

Артикул: Фараон

Вид:
Фараон - 159 грн.
Фараон Л - 209 грн.

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

«Фараон Л» відрізняється наявністю вставлених каменів: тигрове око, гранат, змійовик, аметист, котяче око, агат, гематит. Дані мінерали та кристали мають власні вібрації та енергетичний вплив. Завдяки їм, можна очищатися, відновлюватися, зміцнювати організм.

Характеристики:

Тип: Масажер "Фараон"

Вид: Фараон Л, Фараон

Виробник: Ляпко

Країна виробника: Україна

Особливості:

Масажер «Фараон» - експериментально створена геометрична фігура, пропорції якої майже відповідають принципу золотого перетину. Виготовлений з екологічно чистого полімеру, що не електризується. Виріб має додаткові горбики, у вигляді напівсфер, конусів, які трансформують кулю у заокруглену піраміду. Додаткові виступи збільшують ефективність масажеру. За допомогою чотирьох площин з різними радіусами кривизни можна комплексно виконувати чотири види масажу та п’яти різновидів точкового масажу. «Фараон» ефективно впливає на енергетичний стан людини, що сприятливо впливає на імунну систему, стимулюючи нормалізацію роботи всіх функцій організму.

Масажер «Фараон Л» відрізняється наявністю вставлених каменів: тигрове око, гранат, змійовик, аметист, котяче око, агат, гематит. Дані мінерали та кристали мають власні вібрації та енергетичний вплив. Завдяки їм, можна очищатися, відновлюватися, зміцнювати організм.

Зверніть увагу!

Тигрове око рекомендують хворим та слабким пацієнтам, що мають гінекологічні захворювання, хронічні депресії, порушення сну, проблеми нервової системи. Також, бронхіальну астму, псоріаз, патологію суглобів.

Гранат впливає на кровоносну, травну, дихальну та імунну систему. Допоможе знизити температуру тіла, запалення верхнього сегмента дихальної системи.

Змійовик допоможе очистити кров, покращити імунітет, зняти головний біль та пришвидшить процеси регенерації.

Використання аметисту допоможе зняти стрес, зміцнити нервову та ендокринну систему. Він нормалізує процес кровотворення. Гармонізує всі рівні свідомості, підвищує рівень інтелекту.

Котяче око сприяє боротьбі з астмою, ревматизмом, анеміях, хворобами суглобів.

Агат збільшує потенцію, лікує кашель та захворювання горла, нормалізує кислотність шлункового соку. Допоможе у боротьбі з хворобами печінки та жовчних шляхів.

Гематит (кривавик) ефективно діє на судинну систему, покращує стресостійкість та стимулює сексуальну енергію.

Для отримання більш детальної інформації, читайте спеціально прописану літературу. У методичці розписані всі механізми впливу, показання, протипоказання та багато іншого.

Щоб дізнатися більше, перейдіть за посиланням: Як користуватися аплікаторами Ляпко?

Схожі товари:

Вам може сподобатись: