Купити Аплікатор Ляпко Шанс 4,9 Ag, червоного, зеленого, синього кольору на сайті orto-med.com.ua Купити Аплікатор Ляпко Шанс 4,9 Ag, червоного, зеленого, синього кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити Аплікатор Ляпко Шанс 4,9 Ag, червоного, зеленого, синього кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Аплікатор Ляпко "Шанс", (Україна)

Артикул: "Шанс" Ляпко

Крок голки:
6,2 мм - 525 грн.
5,8 мм - 575 грн.
4,9 мм - 600 грн.

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

«Шанс» може застосовуватися самостійно або з іншими пристроями на будь-які ділянки тіла. При потребі користувач може розрізати виріб на дві смужки.

Характеристики:

Крок голки: 5,8, 4,9, 6,2 мм

Тип: Пластини

Виробник: Ляпко

Країна виробника: Україна

Особливості:

Аплікатор «Шанс» - це найбільш популярна стрічка, адже ідеально розміщується на попереково-крижовій ділянці, шиї. Має досить доступну ціну та тривалий термін служби. Виконаний у трьох варіаціях, тобто відрізняються за кроком голки (4,9; 5,8; 6,2). Крок голки підбирається по індивідуальній чутливості шкіри, віку, потрібної сили дії. Відповідно худорлявим, юним особам з ніжною шкірою рекомендують крок голки 4,9, а старшим людям, чоловікам, які мають загрубілу шкіру 6,2. Аплікатор Ляпко, при повній відсутності побічних впливів, активізує захисні сили організму, активно бориться з недугою.

Основна потреба застосування аплікаторів Ляпко – зниження больового відчуття, нормалізація роботи нервової та судинної системи, підвищення працездатності. Звичайно, при першому використанні «Шанс» користувач може відчувати легкий дискомфорт, проте вже з п’ятої хвилини біль трансформується у приємне відчуття тепла й вібрації. Після процедури, яка проводилася з седативною дією, пацієнт відчуває легку сонливість, загальну розслабленість організму, що може перейти у міцний, глибокий сон. Якщо ж, після 10-15 хвилин застосування, дискомфорт не зник, потрібно його прибрати та спробувати через 20 хвилин або на наступний день. Причиною неприємних відчуттів може стати неправильний перерозподіл навантаження на голки. Для усунення цієї причини потрібно піднятися з аплікатора, а після лягти знову, підклавши валик під коліна.

Зверніть увагу! Якщо виріб застосовується у домашніх умовах, він не потребує дезінфекції. Для очищення достатньо промивати під проточною водою з додаванням делікатних миючих засобів.

Щоб дізнатися більше, перейдть за посиланням: Як користуватися аплікаторами Ляпко?

 

Схожі товари:

Вам може сподобатись: