Купити аплікатор Ляпко "Валик Великий" М 5,0 Ag, виготовлений у різних кольорах: червоний, зелений, синій на сайті orto-med.com.ua Купити аплікатор Ляпко "Валик Великий" М 5,0 Ag, виготовлений у різних кольорах: червоний, зелений, синій на сайті orto-med.com.ua
Купити аплікатор Ляпко "Валик Великий" М 5,0 Ag, виготовлений у різних кольорах: червоний, зелений, синій на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Аплікатор Ляпко Валик Великий М 5,0 Ag (Україна)

Артикул: Великий валик

Ціна: 920 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Валик великий (крок голки 5,0 мм; розмір 111 х 61). Має найбільшу робочу поверхню і крок голки, що дозволяє впливати на великі ділянки тіла: спину, поперек, крижі, область сідниць, груди, живіт, кінцівки.

Характеристики:

Загальна довжина: 6,1 см

Загальна ширина: 11,1 см

Крок голки: 5 мм

Тип: Валики, м'ячі

Кількість голок: 570 шт.

Виробник: Ляпко

Країна виробника: Україна

Особливості:

Валик великий М (крок голки 5,0 мм; розмір 111 мм х (61) мм. Має найбільшу робочу поверхню і крок голки, що дозволяє впливати на великі  ділянки тіла: спину, поперек, крижі, область сідниць, груди, живіт, кінцівки.


Про аплікатори:

  • Пристрої аплікаційні Ляпко - це еластичні пластини, валики і пояси, голки яких складаються з металів, що необхідні організму людини: міді, заліза, нікелю, цинку і срібла. Високій лікувально-оздоровчий ефект аплікаційних пристроїв Ляпко зумовлений їх вираженими рефлекторно-механічними, гальвано-електричними та імунологічними властивостями. В результаті чого, активізується діяльність нервової, серцево-судинної, опорно-рухової, травної та інших систем. Електричні іонні струми в шкірі виникають як на кінчиках багатошарових голок, так і між голками з різних металів. Струми супроводжуються мікроелектрофорезом (перенесенням) цих металів у внутрішнє середовище організму: в шкіру, міжклітинну рідину і т.д. Аплікатори Ляпко є тим засобом, який шляхом впливу на шкіру допомагає позбавити організм від надлишкової енергії, а у випадку її нестачі - насичує організм. У результаті правильного використання, аплікатор Ляпко приводить організм в збалансований стан, що відображається як на шкірі, так і на стані внутрішніх органів. 

Призначення:

  • Пристрої аплікаційні Ляпко використовуються для оздоровчого та профілактичного впливу на будь-які ділянки тіла (спина, живіт, кінцівки, область грудної клітини і т.д.).
  • Застосування плоских пристроїв аплікаційних - найоптимальніший спосіб, що не вимагає додаткових зусиль від пацієнта і допомоги від інших. Вони допомагають надійно і ефективно усунути біль, зняти втому, а вранці заряджають життєвою енергією на цілий день.
  • Валики рекомендується застосовувати для впливу на будь поверхні тіла, які складно задіяти плоским аплікатором Ляпко (області суглобів, шиї, обличчя і т. д.). Час впливу: 5-15 хв. до появи стійкої гіперемії (почервоніння) шкіри. Використання лицьового валика ефективне для проведення точної рефлексотерапевтичної діагностики - пошуку найбільш чутливих ділянок шкіри.

Щоб дізнатися більше, перейдть за посиланням: Як користуватися аплікаторами Ляпко?

Схожі товари:

Вам може сподобатись: