Купити Аплікатор Ляпко Супутник плюс Ag, блакитного, синього, червоного, зеленого кольору  на сайті orto-med.com.ua Купити Аплікатор Ляпко Супутник плюс Ag, блакитного, синього, червоного, зеленого кольору  на сайті orto-med.com.ua
Купити Аплікатор Ляпко Супутник плюс Ag, блакитного, синього, червоного, зеленого кольору  на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Аплікатор Ляпко Супутник плюс (Україна)

Артикул: Супутник плюс

Крок голки:
6,2 мм - 279 грн.
5,8 мм - 290 грн.
4,9 мм - 299 грн.

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

«Супутник плюс» має всі властивості великих і малих аплікаторів. При застудних захворюваннях може використовуватися замість гірчичників. Незамінний в поїздках і подорожах.

Характеристики:

Крок голки: 4,9, 5,8, 6,2 мм

Тип: Пластини

Виробник: Ляпко

Країна виробника: Україна

Особливості:

Маленькі аплікатори Ляпко виготовлені для тривалого носіння в зонах найбільшого болю, тригерних зонах і зонах найбільшого розташування біологічно-активних зон.

Застосування Аплікатора Ляпко:

  • допомагає у комплексному лікуванні та профілактиці захворювань нервової та опорно-рухової системи;
  • підвищує життєвий тонус та працездатність, надає загальнозміцнюючий ефект, нормалізує сон, кровообіг та обмін речовин;
  • нормалізує роботу гормонів, статеві функцій у жінок та чоловіків, зменшує больові відчуття при менструації;
  • використання аплікаторів допомагає скоротити прийом ліків, а можливо і зовсім відмовитися від них.

Основна потреба застосування аплікаторів Ляпко – зниження больового відчуття, нормалізація роботи нервової та судинної системи, підвищення працездатності. Звичайно, при першому використанні «Квадро» користувач може відчувати легкий дискомфорт, проте вже з п’ятої хвилини біль трансформується у приємне відчуття тепла й вібрації. Після процедури, яка проводилася з седативною дією, пацієнт відчуває легку сонливість, загальну розслабленість організму, що може перейти у міцний, глибокий сон. Якщо ж, після 10-15 хвилин застосування, дискомфорт не зник, потрібно його прибрати та спробувати через 20 хвилин або на наступний день. Причиною неприємних відчуттів може стати неправильний перерозподіл навантаження на голки. Для усунення цієї причини потрібно піднятися з аплікатора, а після лягти знову, підклавши валик під коліна.

Для більш детального ознайомлення з механізмом впливу Ляпка на функції, органи людини, ознайомтесь з спеціальною літературою. Посібник, що розповідає про всі методичні рекомендації, допоможе більш ефективно застосовувати аплікатори.

Щоб дізнатися більше, перейдіть за посиланням: Як користуватися аплікаторами Ляпко?

Схожі товари:

Вам може сподобатись: