Протипролежнева подушка Invacare  Propad Profile, (Німеччина) купити на сайті orto-med.com.ua Подушка від пролежнів Invacare Propad Profile, (Німеччина) купити на сайті orto-med.com.ua Подушка Invacare  Propad Profile, (Німеччина), протипролежневу подушку купити в Україні на сайті orto-med.com.ua
Протипролежнева подушка Invacare  Propad Profile, (Німеччина) купити на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Протипролежнева подушка Propad Profile , Invacare (Німеччина)

Артикул: propad

Ціна: 5900 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Протипролежнева подушка Propad Profile призначена для більш активних користувачів, де потрібно забезпечити легку стабільність користувача і ризик виникнення пролежнів у користувача низький.

Характеристики:

Загальна висота: 7 см

Тип: Подушки

Країна виробника: Німеччина

Максимально допустиме навантаження: 95 кг

Виробник: Invacare

Вага виробу: 1 кг

Особливості:

Статичні протипролежневі подушки – прості в експлуатації, але високотехнологічні вироби, що допомагають уникнути проблем з порушенням цілісності шкірних покривів. Як правило, пролежні виникають у місцях найбільшого тиску, зміщення та тертя, а саме: крижі, п’яти, лопатки, потилиця, лікті (в положенні лежачи на спині), ребра, коліна, пальці ніг зі зворотного боку та крила клубових кісток (лежачи на животі), сідниці, ступні та лопатки (в положенні сидячи). Це потрібно урахувати для профілактики утворення пролежнів.

Протипролежнева подушка Propad Profile, Invacare (Німеччина) - це статична протипролежнева подушка зі спіненого поліуретану з низьким профілем. Подушка призначена для більш активних користувачів, де потрібно забезпечити легку стабільність користувача і ризик виникнення пролежнів у користувача нижча. Профіль основи має рухливі осередки, які забезпечують стабілізацію користувача і рівномірний розподіл тиску. Висота подушки складає всього 7 см. Подушка від пролежнів додатково оснащена вологостійким чохлом з протиковзкою основою, яка рівномірно розтягується, знижуючи тертя шкіри об поверхню подушки.

Протипролежневі статичні подушки низького профілю призначені для профілактики та лікування пролежнів 1-2 ступеня.

Переваги:

  • Осередки забезпечують кращий розподіл навантаження і знижують тиск на тіло.
  • Чохол чорного кольору розтягується в двох напрямках, вологостійкий і вологонепроникний.
  • Має основу, що протидіє ковзанню.

Купити протипролежневу подушку, круг Ви можете у нас, в інтернет-магазині orto-med.com.ua. Оскільки вибравши нас, Ви отримуєте професійну консультацію з рекомендаціями, якісний ефективний продукт, за доступною ціною. Пропонуємо вироби українського та іноземного виробництва OSD, Invacare, ROHO. «Засоби реабілітації» пропонує безкоштовну доставку замовлення, пр и загальній вартості більше 1000 гривень. Якщо Ви маєте запитання, стосовно представленої продукції, зверніться до наших консультантів, за номерами, вказаними на сайті.

Перейти на статті по темі:

Як лікувати пролежні?

Схожі товари:

Вам може сподобатись: