Купити жорсткий ортез гомілковостопного суглоба з шарніром "VALFEET XR" 1SS, Orliman, (Іспанія), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити жорсткий ортез гомілковостопного суглоба з шарніром "VALFEET XR" 1SS, Orliman, (Іспанія), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Жорсткий ортез на гомілковостопний суглоб з шарніром "VALFEET XR" 1 SS, Orliman, (Іспанія)

Артикул: 1SS

Ціна: 1999 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Стабілізуючий ортез для динамічної фіксації гомілковостопного суглоба складається з двох термопластичних пластин для щиколоток, які з'єднані підошвою. Вставки для щиколоток є м'якими, таким чином забезпечують кращу адаптацію під особливості кожного пацієнта. Ремінь-застібка має додаткові подушечки на зворотній стороні, що зводить до мінімуму можливість натирання при використанні виробу.

Характеристики:

Розмір: S, L, XS, M

Колір: Чорний

Тип: Жорсткий

Виробник: Orliman

Країна виробника: Іспанія

Вид: Правий, Лівий

Особливості:

Фіксатор на гомілковостопний суглоб складається з двох анатомічних пластин, що виготовлені з міцного термопластика. Вони надійно фіксують щиколотку з медіальної та латеральної сторін. Рух суглобу не обмежується за рахунок спеціального шарніру. Виріб має повністю роз’ємну конструкцію, яка легко одягається, адаптуючись до будови суглоба. Ортез укомплектований спеціальними м’якими подушечками, що створюють комфорт при використанні, адже нога окута полімерним матеріалом. Подібний вид конструкції сприяє вільному доступу повітря, унеможливлюючи розмноження патологічної мікрофлори між ортезом та шкірою користувача. Ортез на гомілковостопний суглоб має сучасну систему застібок, що фіксується «липучками» Micro-Velcro. Такі застібки забезпечують регульовану фіксацію, що дозволяє закрити фіксатор відповідно до потреби користувача та рекомендацій лікаря.

Призначення:

  • комплексне лікування пошкоджень м’язово-зв’язкового апарату;
  • стабілізація суглоба в період відновлення після травм, операцій;
  • нестабільність гомілковостопного суглоба, зв’язок, слабкість м’язових волокон;
  • лікування дегенеративно-дистрофічних процесів.

Переваги:

  • наявність двох пластин, що забезпечують жорстку фіксацію;
  • можливість блокувати згинання/розгинання за допомогою додаткового набору гвинтів;
  • високоякісні матеріали ортезу;
  • м’які полімерні шини, які мають «ефект пам’яті»;
  • сучасна система застібок з липучками Micro-Velcro;
  • наявність ортопедичного шарніру, що сприяє згинанню та розгинанню стопи в суглобі, але не допускаючи пронацію та супінацію ступні.

Даний бандаж на гомілковостопний суглоб використовується з метою створення жорсткої стабілізації, зменшення навантаження з пошкодженої зони. При високій ефективності, виріб не обмежує рухливість суглоба та не викликає дискомфорту.

Купити ортез на гомілковостопний суглоб, підтримуючий бандаж, напівжорсткий фіксатор в онлайн магазині orto-med.com.ua. На сайті розміщені якісні ортопедичні товари від провідних світових, українських виробників. Якщо, переглянувши продукцію, Ви не змогли обрати потрібний, зв’яжіться з менеджерами інтернет магазину, за вказаними телефонними номерами. Бажаємо здоров’я Вам та Вашим Близьким!

Схожі товари:

Вам може сподобатись: