Замовити ортез на гомілковостопний з гелевими подушечками OS6240 Orliman, сірого кольору на сайті orto-med.com.ua Замовити ортез на гомілковостопний з гелевими подушечками OS6240 Orliman, сірого кольору на сайті orto-med.com.ua
Замовити ортез на гомілковостопний з гелевими подушечками OS6240 Orliman, сірого кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Еластичний бандаж на гомілковостопний суглоб з гелевими подушечками OS6240 Orliman, (Іспанія)

Артикул: OS6240

Ціна: 989 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Даний гомілкоступ призначений для безпечних атлетичних тренувань та повсякденної роботи. Він допомагає при легкій нестабільності гомілковостопного суглобу, при підвертанні зв'язок, їх запаленні чи розтягненні.

Характеристики:

Виробник: Orliman

Розмір: 1, 2, 3

Колір: Сірий, Чорний

Тип: Спортивний

Країна виробника: Іспанія

Особливості:

Бандаж на гомілковостопний суглоб виготовлений з еластичного трикотажного матеріалу, що чудово проводить повітря, забезпечуючи оптимальний комфорт при використанні. Тканина характеризується, як міцний, м’який матеріал, що гарантує уникнення подразнень при тривалому використанні. Ідеально повторює будову стопи та суглоба. Фіксатор на гомілковостопний суглоб створений за допомогою безшовної технології, тобто виріб не має швів, а це дозволяє використовувати бандаж безпосередньо на голу ногу. Ще однією особливістю виробу є наявність м’яких подушечок з техногелю розміщених на внутрішній частині гомілковостопного суглоба. Саме ці подушечки створюють підвищений ступінь фіксації відповідної зони. Застосовується з метою рівномірної компресії при заняттях спортом; фіксації суглоба при його нестабільності; покращення кровообігу та зменшення набряків у період відновлення після травм.

Призначення:

  • порушення м’язово-зв’язкового апарату гомілковостопного суглоба;
  • набряки при загострені запальних процесів;
  • дегенеративно-дистрофічні процеси;
  • фіксатор на гомілковостопний суглоб використовується для уникнення порушення цілісності суглоба під час занять спортом, тренувань.

Даний виріб розроблений саме для спортивного навантаження, адже саме під час тренувань, змагань потрібна високоякісна річ, що зможе забезпечити стійкість та витривалість. Отож, OS6240 – це унікальний спортивний фіксатор, що характеризується підвищеною зносостійкістю, легко очищається, не втрачає своїх властивостей при тривалому використанні та багаторазовому пранні.

Переваги:

  • стабілізуючі елементи – подушечки з техногелю;
  • безшовна технологія створення ортезу;
  • застосовується для лівої та правої ноги;
  • підходить для активного використання;
  • інноваційний матеріал на основі 3D в'язки, що відмінно пропускає повітря.
Схожі товари:

Вам може сподобатись: