Купити ортези на падаючу стопу АВ-01, Orliman, (Іспанія), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити ортези на падаючу стопу АВ-01, Orliman, (Іспанія), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити ортези на падаючу стопу АВ-01, Orliman, (Іспанія), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити ортези на падаючу стопу АВ-01, Orliman, (Іспанія), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити ортези на падаючу стопу АВ-01, Orliman, (Іспанія), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити ортези на падаючу стопу АВ-01, Orliman, (Іспанія), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Ортези на падаючу стопу АВ-01, Orliman, (Іспанія)

Артикул: АВ-01

Ціна: 4499 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Ортез являє собою манжету на нижню частину гомілки із застібками Velcro, з вмонтованим замком, і вставку в шнурки взуття, які з'єднуються між собою пружиною (або іншим еластичним елементом). Пристрій складається з 2 частин: підтримуючий ремінець, який кріпиться вище щиколотки і ортеза, який запобігає ковзанню.

Характеристики:

Виробник: Orliman

Колір: Чорний

Тип: При падаючій ступні

Розмір: XS, S

Країна виробника: Іспанія

Особливості:

Boxia AB01 – фіксатор, який використовується у складі комплексної консервативної терапії при «падаючій стопі». Конструкція складається з манжети, вставки з гачком та еластичного фіксатора, що з’єднує частини. Анатомічно спроектована манжета фіксується в нижній третині гомілки, а спеціальна вставка розміщується у шнурівці. Такий варіант ортеза застосовується виключно для використання з взуттям на шнурівці. Основне завдання ортезу – тильне згинання стопи в момент її перенесення та стабілізація ступні в медіальному та латеральному напрямку. Використовуючи даний бандаж, людині не потрібно підіймати високо ногу або волочити її по підлозі. Роз’ємна конструкція забезпечує максимальний комфорт та мінімізує контакт з шкірою, наприклад, при наявності набряку, порушеннях циркуляції крові, чутливості. Виріб укомплектований гелевими подушечками та подушечкою із техногелю, які попереджують натирання.  Для підтримки стопи під час ходіння босоніж, виробник пропонує манжету на середній відділ стопи АВ-12, до якої кріпиться еластичний підтримуючий елемент.

Переваги:

  • міцний матеріал, що забезпечує комфорт та оптимальну компресію;
  • перфорований Velur гарантує гарну циркуляцію повітря;
  • сучасні високотехнологічні застібки Micro-Velcro, що не залипають сміттям;
  • застосовується з взуттям на шнурівці, в комплекті гачки і вставки в шнурівку;
  • роз’ємна конструкція з регульованим ступенем натягу;
  • ліва та права модель;
  • чорний колір.

Якщо, ознайомившись з інформацією про бандаж у Вас виникли запитання, зв’яжіться з консультантами інтернет магазину, за вказаними телефонними номерами. Бажаємо здоров’я Вам та Вашим близьким!

Схожі товари:

Вам може сподобатись: