Купити бандаж для ступні фіксуючий МС-1 Реабілітімед (Україна), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити бандаж для ступні фіксуючий МС-1 Реабілітімед (Україна), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити бандаж для ступні фіксуючий МС-1 Реабілітімед (Україна), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити бандаж для ступні фіксуючий МС-1 Реабілітімед (Україна), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Бандаж для ступні фіксуючий МС-1 Реабілітімед (Україна)

Артикул: MS_1

Ціна: 560 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Бандаж для стопи фіксуючий при невропатії нижніх кінцівок з обвисанням ступні. Бандаж  може використовується у відкритому та закритому взутті.

Характеристики:

Колір: Чорний

Виробник: Реабілітімед

Розмір: UNI

Тип: При падаючій ступні

Країна виробника: Україна

Особливості:

Бандаж фіксуючий використовується для підтримки стопи в анатомічному положенні. Виріб складається з двох манжет: перша розміщується навколо гомілки, а інша охоплює стопу. Дві частини з’єднуються ремінцем, довжина якого регулюється за допомогою текстильної застібки. Саме завдяки застібці виставляється фіксований кут між стопою та гомілкою. Бандаж  може використовується у відкритому та закритому взутті. Лікарі рекомендують застосовувати при невропатії нижньої кінцівки з відвисанням стопи. Виріб виготовлений у єдиному розмірі, адже всі застібки на широких «липучках», що адаптують бандаж під кінцівку користувача.

Показання:

  • період відновлення після зняття гіпсових пов’язок;
  • нестабільність гомілковостопного суглоба;
  • синдром «падаючої стопи»;
  • постінсультна реабілітація;
  • часткові пошкодження Ахіллового сухожилля.

Купувати подібні речі варто у спеціалізованих магазинах.  У них Ви знайдете сертифіковану продукцію та отримаєте професійну консультацію. На ринку ортопедичних виробів, існує широкий асортимент подібних товарів, але кожна модель має як свої переваги, так і недоліки, в таких випадках допоможе гарний спеціаліст. Професіонал оцінить рівень проблеми та запропонує найкращий варіант продукції.

Зверніть увагу! Даний бандаж обміну та поверненню не підлягає, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», адже входить в категорію «товари медичного призначення».

Виріб має медичне реєстраційне посвідчення, видане МОЗ України підтверджує, що пристосування є виробом медичного призначення. Це офіційне підтвердження ефективності продукції для профілактики і при лікуванні різних захворювань.

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити гомілковостопний бандаж, неопреновий Aurafix 404, (Туреччина), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua

945 грн.

Неопреновий фіксатор на гомілковостопний суглоб, Aurafix 404, (Туреччина)

Купити гомілковостопний бандаж, неопреновий Aurafix 404, (Туреччина), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua

Бандаж використовується для зняття набряку та больового синдрому шляхом компресійного впливу на суглоб.