Купити бандаж на гомілковоступний суглоб із спіральними ребрами жорсткості, WH-917, ortop, (Тайвань), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити бандаж на гомілковостопний суглоб із спіральними ребрами жорсткості, WH-917, ortop, (Тайвань), чорно-сырого кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити бандаж на гомілковоступний суглоб із спіральними ребрами жорсткості, WH-917, ortop, (Тайвань), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Бандаж на гомілковоступний суглоб із спіральними ребрами жорсткості, WH-917, ortop, (Тайвань)

Артикул: WH-917

Ціна: 1200 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Бандаж на гомілковостопний суглоб виготовлений з щільного повітропроникного матеріалу, що надійно фіксує суглоб. Внутрішня частина виробу пом’якшена для створення комфорту під час руху користувача.

Характеристики:

Розмір: M, L, XL, XXL, S

Виробник: ortop

Тип: Напівжорсткий

Країна виробника: Тайвань

Особливості:

Бандаж на гомілковостопний суглоб виготовлений з щільного повітропроникного матеріалу, що надійно фіксує суглоб. Внутрішня частина виробу пом’якшена для створення комфорту під час руху користувача. Виріб має особливу систему застібок, яка дозволяє максимально чітко адаптувати виріб під ногу пацієнта. Фіксатор гомілковостопного суглоба укомплектований чотирма вставками, що повторюють амплітуду суглоба. Основне завдання виробу – зафіксувати суглоб, стабілізуючи його та зменшити пронацію та супінацію стопи. Виріб має роз’ємну конструкцію, що дуже зручно для людей з набряками та в післяопераційний період. Відшитий ортез з урахуванням анатомічних особливостей стопи та суглоба, може застосовуватися як для лівої, так і для правої кінцівки. Для визначення розміру потрібно заміряти окружність щиколотки.

Переваги даної моделі:

 • щільні повітропроникні матеріали AIRMESH;
 • наявність шести пружних вставок з металу, що забезпечують бокову підтримку;
 • сучасна система шнурівки, що сприяє максимальній адаптації бандажа до ноги;
 • можливість використовувати бандаж у будь-якому взутті;
 • нескладний догляд за виробом. Потрібно прати руками при температурі води не вище +30°С з додаванням делікатних миючих засобів. Не варто прати у пральній машинці, додавати засоби, що містять хлор, прасувати, віджимати та сушити на нагрівальних приладах.

Показання:

 • легкі та середньої тяжкості травми суглоба;
 • відновлювальний період після тяжких травм, операцій, зняття гіпсових пов’язок;
 • хронічна нестабільність гомілковостопного суглоба;
 • пошкодження м’язово-зв’язкового апарату;
 • запальні та дегенеративні захворювання (артрит, артроз, синовіт, бурсит);
 • застосовується для профілактики травм під час підвищеного фізичного навантаженні.
Схожі товари:

Вам може сподобатись: