Замовити ортез на гомілковостопний бандаж, Aurafix 408, (Туреччина),сірого кольору на сайті orto-med.com.ua Замовити ортез на гомілковостопний бандаж, Aurafix 408, (Туреччина),сірого кольору на сайті orto-med.com.ua Замовити ортез на гомілковостопний бандаж, Aurafix 408, (Туреччина),сірого кольору на сайті orto-med.com.ua Замовити ортез на гомілковостопний бандаж, Aurafix 408, (Туреччина),сірого кольору на сайті orto-med.com.ua Замовити ортез на гомілковостопний бандаж, Aurafix 408, (Туреччина),сірого кольору на сайті orto-med.com.ua
Замовити ортез на гомілковостопний бандаж, Aurafix 408, (Туреччина),сірого кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Фіксатор на гомілковостопний суглоб, Aurafix 408, (Туреччина)

Артикул: Aurafix 408

Ціна: 1200 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Еластичний гомілковостопний бандаж виготовлений з матеріалу, який пропускає повітря та перешкоджає утворенню поту. Бандаж використовується в якості лікувально-профілактичного засобу для фіксації травмованого суглоба та прилеглих тканин.

Характеристики:

Виробник: Aurafix

Розмір: S, M, L, XL, XXL

Тип: Спортивний

Країна виробника: Туреччина

Особливості:

На сьогоднішній день, створений великий асортимент фіксаторів, якими можна зафіксувати абсолютно всі суглоби тіла. Кожний виробник намагається удосконалити давно спроектовану конструкцію: використовують більш тонкі матеріали, безшовну технологію пошиву, легкі металеві частини. Їхня основна мета – зробити дуже комфортний засіб, що буде максимально комфортний та мінімально помітний.

Бандаж на гомілковостопний суглоб виготовлений з еластичної тканини AuraDynamic, яка забезпечує вільну циркуляцію повітря та уникнення утворення поту.  При створенні бандажа були враховані всі анатомічні особливості нижньої частини кінцівки. Даний фіксатор на гомілковостопний суглоб створений за допомогою спеціальної в’язки, що гарантує компресійний вплив націлений на зменшення набряків та больових відчуттів. Ще одна особливість виробу – унікальні силіконові подушечки, які надають додаткову підтримку гомілковостопному суглобу. Пристосування має спеціальні силіконові смужки, які перешкоджають скручуванню та зміщенню виробу під час руху.

Показання:

 • посттравматичні набряки та гематоми;
 • легка нестабільність гомілковостопного суглоба;
 • пошкодження м’язово-зв’язкового апарату;
 • відновлювальний період після хірургічних втручань, зняття гіпсових пов’язок, тяжких форм забиття;
 • реабілітаційний час після вивихів та підвивихів;
 • запальні процеси. наприклад, артроз, артрит, синовіт, остеоартрит;
 • використовується з метою запобігання спортивного травматизму під час змагань, тренувань.

Зверніть увагу! Виріб застосовується за рекомендаціями та під наглядом лікаря.

Протипоказання:

 • флебіт, трофічні виразки, стани після тромбозу, оклюзії артерій;
 • індивідуальна непереносимість використаного матеріалу;
 • новоутворення у місці застосування конструкції;
 • гнійно-запальні процеси шкіри.

Бандаж використовується в якості лікувально-профілактичного засобу для фіксації травмованого суглоба та прилеглих тканин. Додатково створює легкий масажний ефект, який у комплексі з компресійною дією ефективно знімають набряки, зменшують розміри гематом, нормалізує рухові функції та прискорює процес відновлення.

Для визначення розміру потрібно виміряти окружність вузької частини гомілки вище кісток щиколотки. Опісля підібрати відповідний розмір в розмірній таблиці виробника.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: