Купити ортез на гомілковостопний суглоб OPL490, Orliman, (Іспанія), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити ортез на гомілковостопний суглоб OPL490, Orliman, (Іспанія), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити ортез на гомілковостопний суглоб OPL490, Orliman, (Іспанія), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити ортез на гомілковостопний суглоб OPL490, Orliman, (Іспанія), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Ортез на гомілковостопний суглоб OPL 490, Orliman, (Іспанія)

Артикул: OPL490

Ціна: 2090 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Бандаж забезпечує обмеження руху, стабілізацію та підтримку суглобу при вільному русі ноги. Роз’ємна конструкція анатомічної форми на гомілковостопний суглоб Oneplus, розроблена спеціально для людей з підвищеною вагою.

Характеристики:

Колір: Чорний

Матеріал: 3-Тех

Виробник: Orliman

Розмір: 1, 2, 3

Тип: Напівжорсткий

Країна виробника: Іспанія

Особливості:

Гомілковостопний бандаж, іспанського виробника, зроблений для людей з надмірною вагою, об’ємними набряками. Бандаж анатомічної форми забезпечує обмеження руху, стабілізацію та підтримку щиколотки, проте не обмежує роботу переднього відділу ступні. Ортез укомплектований двома термопластичними пластинами, які розміщуються у спеціальні кишені, при бажанні їх можна вийняти, пом’якшуючи дію бандажа. Фіксатор застібається міцними ременями, які залипають надійними липучками MicroVelcro. Вони не залипають та не стираються. Тканинна конструкція виготовлена з тришарового дихаючого матеріалу, який володіє вологопоглинаючими властивостями. Також, конструкція має спеціальні еластичні вставки, що полегшують використання та забезпечують комфорт при тривалому застосуванні. Даний ортез може одягатися на гомілкоступ з окружністю до 32 сантиметрів, незалежно від сторони ушкодження (один виріб може одягатися на ліву та праву ногу).

Показання:

  • пошкодження м’язово-зв’язкового апарату;
  • травми щиколоток;
  • хронічна нестабільність гомілковостопного суглоба;
  • мляві паралічі стопи (відвисає стопа з вальгусною або варусною установкою);
  • реабілітація після травм і відновлювальних (реконструктивних) операцій;
  • запальні та дегенеративні захворювання (артрит, артроз, бурсит).

Бандаж гомілковостопний ефективно активізує процес відновлення м'язово-зв'язкового апарату; попереджає травмування; знижує навантаження на хвору зону; забезпечує мікромассажним і зігріваючий ефект. Відкритий тип конструкції ідеально підходить людям з набряками, накладеними бинтову пов'язками, вираженим болем.

Виріб може одягається на шкарпетку або голу ногу. Тривалість носіння призначає лікуючий ортопед. Проте спеціалісти рекомендують, кожні шість годин знімати бандаж на 30 хвилин і натирати шкіру антисептиком.

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Гомілковостопний бандаж з отвором для п'ятки THUASNE Тюан Спорт 0306, Франція (білий) купити на сайті Orto-med.com.ua

510 грн.

Бандаж на гомілковостопний суглоб з отвором для п'ятки THUASNE Тюан Спорт 0306, Франція (білий)

Гомілковостопний бандаж з отвором для п'ятки THUASNE Тюан Спорт 0306, Франція (білий) купити на сайті Orto-med.com.ua

Ортез на гомілковостопний суглоб Thuasne Sport 0306 призначений для захисту та підтримки суглобів після травми або розтягнення. Цей фіксатор на …