Купити ортез на гомілковостопний суглоб в інтернет-магазині медтехніки Orto-med.com.ua Купити ортез на гомілковостопний суглоб в інтернет-магазині медтехніки Orto-med.com.ua Купити ортез на гомілковостопний суглоб в інтернет-магазині медтехніки Orto-med.com.ua Купити ортез на гомілковостопний суглоб в інтернет-магазині медтехніки Orto-med.com.ua Купити ортез на гомілковостопний суглоб в інтернет-магазині медтехніки Orto-med.com.ua
Купити ортез на гомілковостопний суглоб в інтернет-магазині медтехніки Orto-med.com.ua
Loading...

Ортез на гомілковостопний суглоб, XP DIABETIC WALKER SYSTEM

Артикул: XP DIABETIC WALKER SYSTEM

Ціна: 15990 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

XP DIABETIC WALKER SYSTEM ортез на гомілковостопний суглоб дозволяє відчути легкість рухів та регулює тиск при іммобілізації діабетиків. Ідеальна заміна гіпсу, що надає можливість навіть з переломами або прооперованою ногою пересуватися вулицею самостійно.

Характеристики:

Виробник: DonJoy

Розмір: M

Тип: Жорсткий

Країна виробника: Design in USA(Made in TUNISIA)

Особливості:

XP DIABETIC WALKER SYSTEM — ортез на гомілково-ступневий суглоб, який стане ідеальною альтернативою гіпсу. Реабілітаційний чобіток дозволяє вести активний спосіб життя навіть зі зламаною або прооперованою ногою. Така модель ортезу на гомілковий суглоб спроєктована для діабетиків, тому він забезпечує для них комфортну іммобілізацію зі зниженням ризику пошкоджень.

XP DIABETIC WALKER SYSTEM виготовлено за технологією градуйованої пневматичної компресії, в його основі розміщено чотири камери з повітрям, за допомогою насосу чобіток можна індивідуально підлаштувати під свої параметри, щоб отримати максимальну ефективність. Насос входить до комплекту. Ця технологія забезпечує масажний ефект, пришвидшує рух крові та зменшує набряки й больові відчуття.
В XP DIABETIC WALKER SYSTEM використані матеріали, що ідеально розв'язують проблеми діабетичної стопи та забезпечують нормальний водно-температурний баланс всередині ортезу. Підошва з багатофункціональним перекатом, знімає навантаження з гомілково-ступневого суглобу та полегшує ходьбу. Для усунення точок тиску в комплект додано двошарову устілку, яка усуває тиск на гомілковий суглоб.

Ортез для іммобілізації гомілковостопного суглоба для діабетиків доступний для замовлення в трьох розмірах:

  •  01PD-S — Small: 36-39
  • 01PD-M — Medium: 39-41
  • 01PD-L — Large: 42-44
Схожі товари:

Вам може сподобатись: