Купити підтримуючі ортези на падаючу стопу "Boxia" AB -12 Orliman, (Іспанія), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити підтримуючі ортези на падаючу стопу "Boxia" AB -12 Orliman, (Іспанія), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити підтримуючі ортези на падаючу стопу "Boxia" AB -12 Orliman, (Іспанія), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Підтримуючі ортези на "падаючу стопу" "Boxia" AB -12 Orliman, (Іспанія)

Артикул: АВ-12

Ціна: 1899 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Манжета на середній відділ стопи з інтегрованим гачком та «липучками» Micro-Velcro, з’єднуються з ортезом AB-01 (продається окремо) за допомогою фіксатора.

Характеристики:

Виробник: Orliman

Колір: Чорний

Тип: При падаючій ступні

Розмір: XS, S, M, L

Бік: Лівий, Правий

Країна виробника: Іспанія

Особливості:

Парез стопи – порушення, при якому стопа не піднімається і шльопає при ходьбі. Такий дефект може виникнути після травм, пошкодженнях нервів, після інсультів. Подібне порушення можна побачити неозброєним оком, адже людині доводиться високо підіймати ногу, щоб вона не тягнулася по підлозі або навпаки, волочити ступню не підіймаючи її. У таких випадках людині важче ходити, нога може підвернутися або навіть вивернутися назовні або всередину. Парези стопи мають багато важких ускладнень. Для їх запобігання лікарі, реабілітологи рекомендують застосовувати спеціальні фіксатори, які утримають стопу.

Розуміючи складність проблеми, іспанський виробник Orliman, виготовив ефективний фіксатор Boxia AB12. Даний виріб – манжета на середній відділ стопи з інтегрованим гачком та «липучками» Micro-Velcro, з’єднуються з ортезом AB-01 за допомогою фіксатора. Ортез призначений для використання в приміщенні або для відкритого взуття. Основна перевага даного фіксатора – міцний матеріал Velur, який всередині має м’яку вставку для поздовжнього склепіння стопи. Виріб відповідає всім європейським стандартам.

Переваги:

  • міцний матеріал, що забезпечує комфорт та оптимальну компресію;
  • перфорований Velur гарантує гарну циркуляцію повітря;
  • сучасні високотехнологічні застібки Micro-Velcro, що не залипають сміттям;
  • застосовується для ходьби босоніж або у відкритому взутті;
  • роз’ємна конструкція з регульованим ступенем натягу;
  • ліва та права модель;
  • чорний колір;
  • АВ12 використовується разом з ортезом Boxia AB01.

Якщо, ознайомившись з інформацією про бандаж у Вас виникли запитання, зв’яжіться з консультантами інтернет магазину, за вказаними телефонними номерами. Бажаємо здоров’я Вам та Вашим близьким!

Схожі товари:

Вам може сподобатись: