Ортез на гомілковостопний суглоб з перехресними ременями замовити THUASNE Novelastic 0280, Франція (чорний) на сайті Orto-med.com.ua Купити ортез на гомілковостопний суглоб з перехресними ременями THUASNE Novelastic 0280, Франція (чорний) на сайті Orto-med.com.ua Замовити ортез на гомілковостопний суглоб з перехресними ременями THUASNE Novelastic 0280, Франція (чорний) на сайті Orto-med.com.ua Обрати ортез на гомілковостопний суглоб з перехресними ременями THUASNE Novelastic 0280, Франція (чорний) на сайті Orto-med.com.ua Придбати ортез на гомілковостопний суглоб з перехресними ременями THUASNE Novelastic 0280, Франція (чорний) на сайті Orto-med.com.ua Ортез на гомілковостопний суглоб з перехресними ременями THUASNE Novelastic 0280, Франція (чорний) купити на сайті Orto-med.com.ua Ортез на гомілковостопний суглоб з перехресними ременями THUASNE Novelastic 0280, Франція (чорний) замовити на сайті Orto-med.com.ua Ортез на гомілковостопний суглоб з перехресними ременями THUASNE Novelastic 0280, Франція (чорний) обрати на сайті Orto-med.com.ua Ортез на гомілковостопний суглоб з перехресними ременями THUASNE Novelastic 0280, Франція (чорний) придбати на сайті Orto-med.com.ua Ортез на гомілковостопний суглоб з перехресними ременями купити THUASNE Novelastic 0280, Франція (чорний) на сайті Orto-med.com.ua Ортез на гомілковостопний суглоб з перехресними ременями обрати THUASNE Novelastic 0280, Франція (чорний) на сайті Orto-med.com.ua
Ортез на гомілковостопний суглоб з перехресними ременями замовити THUASNE Novelastic 0280, Франція (чорний) на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

Бандаж на гомілку з перехресними ременями THUASNE Novelastic 0280, Франція (чорний)

Артикул: 0280

Ціна: 1580 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Thuasne Sport 0280 - це спортивний бандаж на гомілковостопний суглоб. Цей бандаж не має ребер жорсткості, але завдяки сучасній тканині та додатковим перехресним ременям, відбувається надійна стабілізація гомілкоступеневого суглобу.

Характеристики:

Виробник: THUASNE

Тип: Спортивний

Колір: Чорний

Матеріал: 3Д в'язка, гіпоалергенні матеріали

Розмір: S, M, L, XL, XXL

Артикул: 0280

Країна виробника: Франція

Особливості:

Показання:

 • Розтягнення та вивихи гомілковостопного суглоба.
 • Реабілітаційний період після операцій на гомілковостопному суглобі та зв'язках.
 • Профілактика травм зв'язок гомілковостопного суглоба під час занять спортом.
 • Травми гомілковостопного суглоба.
 • Легка нестабільність гомілковостопного суглоба.

Особливості:

 • 3D в'язка забезпечує максимальний комфорт та ідеальну посадку.
 • Гіпоалергенний матеріал.
 • Запатентовані "вушка" для полегшення надягання гомілковостопного ортеза.
 • "Зони комфорту" в області гомілковостопного суглоба та згину дуже еластичні і запобігають стисненню та перетисканню кровоносних судин.
 • Поперечні ремінці на липучках для підтримки зв'язок гомілковостопного суглоба.

Поради по догляду.

Бандажі можуть забруднюватися, тому їх слід мити вручну теплою водою з мильним розчином. Не піддавати ортез на гомілковостопний суглоб механічній обробці в пральній машині, не використовувати агресивні миючі засоби і засоби містять відбілюючі речовини. Сушіть якомога далі від нагрівальних приладів і прямих сонячних променів.

Застосування:

 1. Розстебнути всі липучки;
 2. Натягнути фіксатор на гомілковостопний суглоб і відцентрувати бандаж по нозі;
 3. Натягнути й закріпити додаткову фіксуючу стрічку навколо стопи та щиколотки для створення додаткового компресійного ефекту і більш щільної фіксації з підтримкою зв'язок суглоба.
Схожі товари:

Вам може сподобатись: