Купити LADY арт.121- ортопедична м'яка напівустілка для взуття на підборах, Pedag ( Німеччина) на сайті orto-med.com.ua Купити LADY арт.121- ортопедична м'яка напівустілка для взуття на підборах, Pedag ( Німеччина) на сайті orto-med.com.ua
Купити LADY арт.121- ортопедична м'яка напівустілка для взуття на підборах, Pedag ( Німеччина) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

LADY арт.121- (напівустілки) устілки ортопедичні м'які для взуття на підборах, Pedag ( Німеччина)

Артикул: 121

Ціна: 269 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Ортопедична м'яка напівустілка для модельного взуття на підборах до 7 см (LADY арт.121) Натуральна шкіра. Пелот поперечного склепінь виконаний зі спіненого латексу. Антибактеріальне просочення Sanitized®. Клейовий фіксатор. Легко розміщується у взутті зі звуженим переднім відділом. Попереджає втому стоп в модельного взуття на каблуці.

Характеристики:

Країна виробника: Німеччина

Тип: Напівустілки

Виробник: Pedag

Матеріал: Шкіра

Розмір: 41, 42, 35, 36, 37, 38, 39, 40

Колір: Бежевий

Особливості:

 Кожна людини проводить багато часу на ногах, не важливо стоячи чи то пересуваючись, при цьому ступні відчувають серйозні навантаження. Саме ортопедичні вироби можуть допомогти впоратися з цим. Ортопедичні устілки поділяються за функціональним використанням: вироби з жорсткими супінаторами та амортизуючою п’ятою, які використовуються найчастіше; поєднання супінатора та спіненого матеріалу – найчастіше застосовують для модельного взуття; напівустілки – універсальна модель; діабетичні, основна мета пом’якшити ходьбу; спортивні – спроектовані для великих навантажень, вони укомплектовані жорстким каркасами та виготовлені з високоякісних матеріалів, які гарно поглинають вологу; також, дитячі – вони мають жорсткі, напівжорсткі супінатори, як правило, використовується для профілактики.

Кожна дівчина, жінка завжди хоче бути на висоті, тому щоб цей стан не псував дискомфорт й втома в ногах використовують модельні вставки. Напівустілки супінатори виготовлені для модельного взуття з каблуком висотою до 7 см. Такий вид устілок допоможе зберегти комфорт ногам навіть на підборах. Дана устілка виготовлена з натуральної шкіри, яка підтримує гігієну та клімат у взутті.

Призначення:

 • Попереджає втому стоп в модельному взутті на підборі.

Характеристика:

 • Натуральна шкіра.
 • Пелот поперечного склепінь виконаний зі спіненого латексу.
 • Антибактеріальне просочення Sanitized®. Клейовий фіксатор.
 • Легко розміщується у взутті з завуженим переднім відділом. 

Правила догляду:

 • Перед використанням зніміть покриття з пластиру на п’ятковій частині виробу та зафіксуйте у взутті.
 • Обробляти шкіряне покриття варто вологою серветкою.
 • Сушити виключно природнім чином, уникаючи прямих сонячних променів та нагрівальних приладів.

Функції:

 • стабілізація кісток стопи у взутті на високих підборах;
 • збільшення опорної частини стопи;
 • амортизація ударного навантаження на стопу;
 • корекція структури кісток ступні, враховуючи підбори.

Наш інтернет магазин пропонує ряд ортопедичних устілок, які допоможуть попередити розвиток плоскостопості, розвантажити ногу під час фізичних навантажень, залишатися здоровою на підборах, при цукровому діабеті, п’яткових шпорах та проблемах опорно-рухової системи.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: