Купити ортопедичні каркасні устілки, Ortofix, яскравого кольору на сайті orto-med.com.ua Купити ортопедичні каркасні устілки, Ortofix, яскравого кольору на сайті orto-med.com.ua Купити ортопедичні каркасні устілки, Ortofix, яскравого кольору на сайті orto-med.com.ua Купити ортопедичні каркасні устілки, Ortofix, яскравого кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити ортопедичні каркасні устілки, Ortofix, яскравого кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Устілки ортопедичні дитячі, Ortofix 8151 (Україна)

Артикул: 8151

Ціна: 285 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Дитячі устілки, яскравого дизайну, призначені для активних дітей. Мають пружний, термопластичний каркас, який виконує функцію підтримки склепіння стопи в правильному положенні.

Характеристики:

Країна виробника: Україна

Виробник: Ortofix

Тип: Дитячі

Розмір: 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25

Особливості:

Все частіше лікарі призначають ортопедичні устілки-супінатори з метою профілактики плоскостопості, деформацій стопи та випадкового травмування ноги. Спеціалісти розуміють, що якість сьогоднішнього взуття далека від досконалості, тому рекомендують застосовувати устілки. Вони допомагають анатомічно-правильно сформувати ступню, підтримати й розвантажити суглоби, м’язи та зв’язки. Залежно від призначення устілки поділяються на профілактичні, коригувальні, діабетичні (відрізняються особливою м’якістю), індивідуальні. Іноді, достатньо встановити спеціальні клини (для повздовжньої, поперечної або п’яткової частини). Такі вставки спроможні повернути стопу в правильне положення.

Дитяча устілка Ortofix 8151 виготовлена для активних дівчаток і хлопчиків. Виріб має сучасний, яскравий дизайн, що не залишить байдужими дорослих та їх малечу. Головною відмінністю даних устілок є спеціальний пружний каркас, що виконує функцію підтримки зводу стопи в правильному положенні. Високий бортик повздовжнього склепіння утримує ногу від пронації під час руху. Конструкція виробу унеможливлює натирання стоп дитини. Її покриття виготовлене з м’якого матеріалу, що гарантує комфорт та стимулює моторику пальців стопи.

Склад: верхній шар виготовлений з Primocel; нижня підкладка – матеріал Грабо; каркас – термопластичний матеріал.

Показання:

  • біль та втома, потреба у зниженні ударного навантаження на суглоби кінцівки;
  • плоско-вальгусна, вальгусна деформація, плоскостопість;
  • травми гомілковостопного, колінного суглоба.

Запам'ятайте! У перший день супінатори можна не носити цілий день, спеціалісти рекомендують звикати до них поступово. Проте, коли ноги звикнуть до ортопедичних устілок, використовуйте їх постійно, адже від цього залежить ефективність.

Зверніть увагу! Дані устілки варто обирати відповідно до довжини стопи, тобто довжина виробу 14 ,15 , 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 сантиметрів.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: