Купити ортопедичні устілки Ortofix 8101 ( Україна), з шкірою білого кольору на сайті orto-med.com.ua Купити ортопедичні устілки Ortofix 8101 ( Україна), з шкірою білого кольору на сайті orto-med.com.ua Купити ортопедичні устілки Ortofix 8101 ( Україна), з шкірою бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua Купити ортопедичні устілки Ortofix 8101 ( Україна), з шкірою бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити ортопедичні устілки Ortofix 8101 ( Україна), з шкірою білого кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Ортопедичні устілки, Ortofix 8101 Concept (Україна)

Артикул: 8101

Ціна: 500 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Ортопедична устілка для модельного взуття, де висота підборів не перевищує 10 сантиметрів. Виріб ефективно підтримує повздовжнє, поперечне склепіння та розвантажує пальці ніг. Concept 8101 чудово підтримує стопу при вальгусних деформаціях.

Характеристики:

Виробник: Ortofix

Країна виробника: Україна

Тип: Профілактика та лікування плоскостопості

Колір: Бежевий

Розмір: 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42

Особливості:

За дослідженнями ортопедів, кожна третя жінка має поперечну плоскостопість. При такій деформації, як правило, ортопеди призначають каркасну устілку, що допомагає зняти навантаження з передньої частини стопи. Проте, каркасні ортопедичні устілки не можуть застосовуватися у модельне взуття. Що ж робити у такій ситуації жінкам, як поєднати використання підборів та призначення лікарів? Ortofix 8101 – ортопедична устілка, яка розроблена для користувачок на високих підборах (до 10 см.).  Concept ефективно розвантажує передній відділ стопи, запобігає втомі та болю в ногах. Весь секрет ефективності устілки полягає у її формі, вона має пружний каркас, м’які валики під поперечним склепінням та пальцями стопи. Ортопедичний виріб виготовлений з натуральної шкіри, термопластичного матеріалу та CARBOSAN. Устілка має унікальне покриття (NO GRIP,) нижньої частини, що запобігає ковзанню у взутті. Ще однією перевагою даної устілки є її товщина, вона мінімальна. Таким чином, не виникає проблем застосовувати її у вузькому взутті.

Показання:

  • поперечна, повздовжня та комбінована плоскостопість;
  • молотоподібні деформації пальців;
  • втома, набряки, біль в ногах;
  • варикозне розширення вен, порушення кровообігу, лімфообігу в нижніх кінцівках;
  • тривале використання взуття на високих підборах.

Зверніть увагу! Устілка має каркас, який підтримує повздовжню, поперечну та область пальчиків. Відрізняється від інших каркасних виробів, гнучкою частиною п’яти, що не має амортизаційних властивостей. Виходячи з цього, Concept не варто застосовувати при п’яткових шпорах, після переломів кісток і запальних процесах Ахіллового сухожилля.  

Схожі товари:

Вам може сподобатись: