Ортопедичні устілки хмельницький, купити устілку Relax на сайті orto-med.com.ua Купити устілки ортопедичні бежевого кольору Relax 869 на сайті orto-med.com.ua
Ортопедичні устілки хмельницький, купити устілку Relax на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Ортопедичні устілки, Ortofix 869 Relax, (Україна)

Артикул: 869

Ціна: 740 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Найкомфортніші ортопедичні устілки для дорослих виготовлені з натуральної шкіри. Природні матеріали створюють оптимальний мікроклімат у середині взуття і сприяють циркуляції повітря. Устілка відрізняється від інших своїм терміном експлуатації, адже основний матеріал каркасу – Orthorel, який унеможливлює деформацію, просідання виробу.

Характеристики:

Виробник: Ortofix

Країна виробника: Україна

Тип: Профілактика та лікування плоскостопості

Матеріал: Шкіра

Колір: Бежевий

Розмір: 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46

Особливості:

Плоскостопість досить поширена проблема як серед дітей, так і дорослих. Проте, не кожен дорослий розуміє складність такого порушення. Для усвідомлення тяжкості деформації досить розуміти, що у процесі зниження зводу стопи, змінюються амортизаційні властивості ніг. Саме це приводить до перерозподілу навантаження зі стоп на колінні, тазобедрені суглоби. Плоскостопість може бути вродженою та набутою деформацією. Частіше, зустрічається саме набутий вид, причиною цього являється: носіння взуття, що виготовлені без ортопедичних принципів; переломи кісток ступні; розтягнення зв’язок і/або м’язів і багато інших зовнішніх факторів. Для успішного лікування варто звернутися до ортопеди, який точно визначить тип плоскостопості (пронація, гіперпронація, супінація, гіперсупінація) й вид деформації (поперечна, повздовжня, комбінована). Кожний досвідчений лікар підтвердить, що лікувати плоскостопість потрібно комплексно, ортопедичні інструменти (устілки, протектори) з лікувальною фізкультурою.

Ortofix Relax 869 – чудова шкіряна устілка, що поєднала в собі якість, комфорт, універсальність, високі амортизаційні властивості, тривалий термін експлуатації. Даний ортопедичний виріб виготовлений з особливого матеріалу ORTHOREL, який не піддається деформації, забезпечує анатомічно правильне положення стопи. Устілка має виражені метатарзальні валики, вони результативно розподіляють навантаження та підтримують поперечний звід стопи. Однією з важливих переваг даного супінатора є м’який п’ятковий амортизатор. Завдяки ньому пом’якшуються ударні навантаження, знімається гострий біль. Досить часто спеціалісти рекомендують Relax 869 при п'яткових шпорах, вагітним жінкам, літнім людям, особам, які мають варикозні захворювання та проблеми попереково-крижового відділу хребта.

Зверніть увагу! Дані устілки супінатори якнайліпше адаптуються до будови ступні, делікатно фіксують повздовжнє склепіння, не викликаючи відчуття дискомфорту.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: