М'ячики для масажу твердий, Ортек, Китай (різнокольоровий) замовити на сайті Orto-med.com.ua Купити м'ячики для масажу твердий, Ортек, Китай (різнокольоровий) на сайті Orto-med.com.ua Замовити м'ячики для масажу твердий, Ортек, Китай (різнокольоровий) на сайті Orto-med.com.ua Обрати м'ячики для масажу твердий, Ортек, Китай (різнокольоровий) на сайті Orto-med.com.ua
М'ячики для масажу твердий, Ортек, Китай (різнокольоровий) замовити на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

М'яч масажний твердий, Ортек, Китай (різнокольоровий)

Артикул: 10779

Ціна: 78 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

З шипами масажний м'яч призначений для масажу, розслаблення м'язів, кровообігу та спортивного розвитку. Має 3 розміри - 5, 7 та 9 см, що дозволяє підібрати той, який найкраще промасажує потрібну ділянку чи зручно розміститься в руці.

Характеристики:

Виробник: Ortek

Тип: М'яч для масажу

Артикул: 10779

Країна виробника: Китай

Колір: Різнокольоровий

Матеріал: ПВХ

Особливості:

Застосування:

  • Профілактика і лікування плоскостопості, клишоногості, вальгусной і інших деформацій;
  • Масаж і розслаблення м'язів і зв'язок;
  • Стимуляція спортивних результатів; посилення припливу крові до ділянок, уражених шипами.

Під час тестування виробу було виявлено, що цей масажер найкраще підходить для масажу спини порівняно з іншими м'ячами. Він відчувається як масаж без перебільшення. Це також дуже зручно для масажиста. Для масажу просто перекочуйте м'ячик у долоні по м'язам спини або іншим ділянкам, які потребують масажу.

Характеристика масажного м'яча із шипами:

  • М'яч масажний середньої жорсткості ідеально підходить для масажу всього тіла. Особливо комфортно і ефективно він працює на спині. Але він також підходить і для ніг.
  • Шипи впливають на нервові закінчення і збільшують кровотік. Це підходить для розвитку моторики та реабілітації після травм та інсультів.
  • Це також допомагає запобігти та лікувати плоскостопість та інші деформації стоп. Зміцнюються і масажуються м'язи та зв'язки.

Протипоказання:

  • Відкриті рани або запалення шкіри;
  • Синдром діабетичної стопи.

Матеріал: ПВХ (твердий, без шкідливих домішок).

Схожі товари:

Вам може сподобатись: