Купити Масажер для стоп Ortek, 4Rest Оrto (Україна) на сайті orto-med.com.ua Купити Масажер для стоп Ortek, 4Rest Оrto (Україна) на сайті orto-med.com.ua Купити Масажер для стоп Ortek, 4Rest Оrto (Україна) на сайті orto-med.com.ua Купити Масажер для стоп Ortek, 4Rest Оrto (Україна) на сайті orto-med.com.ua Купити Масажер для стоп Ortek, 4Rest Оrto (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Купити Масажер для стоп Ortek, 4Rest Оrto (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Масажер для стоп Ortek, 4Rest Оrto (Україна)

Артикул: 4rest_1

Ціна: 249 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Масажер для стоп Ortek призначений для профілактики та лікування плоско-вальгусної постановки стопи, плоскостопості, інших деформацій стопи.

Характеристики:

Колір: Зелений, Розовий, Синій

Країна виробника: Україна

Виробник: 4Rest Оrto

Розмір: 35×9×8 см

Особливості:

Масажер для стоп Ortek призначений для профілактики та лікування плоско-вальгусної постановки стопи, плоскостопості, інших деформацій стопи. Конструктивні особливості дозволяють максимально ефективно впливати на рефлекторні точки на стопах. Масажувати ці точки потрібно для поліпшення функціонування всіх органів і їх систем, оздоровлення і зміцнення імунітету. Важливою особливістю є використання якісних матеріалів, які не викликають алергії та не мають неприємного запаху.

Користування масажером позбавить Вас від почуття втоми, заспокоїть біль в ногах, зміцнить судини, прискорить кровотік, відновить обмінні процеси, виступить профілактикою хвороб опорно-рухового апарату. Постійна експлуатація масажера усуне «шпори» на п'ятах, а відновлення нормальної циркуляції крові дозволить забути про таку проблему, як синдром «холодних кінцівок».


Протипоказання:

  • Рани поверхні стопи.
  • При грибкових ураженнях використання доріжки хворим строго індивідуально.
Схожі товари:

Вам може сподобатись: