М'ячики для масажу подвійні з шипами, Ортек, Китай (різнокольоровий) купити на сайті Orto-med.com.ua Купити м'ячики для масажу подвійні з шипами, Ортек, Китай (різнокольоровий) на сайті Orto-med.com.ua Обрати м'ячики для масажу подвійні з шипами, Ортек, Китай (різнокольоровий) на сайті Orto-med.com.ua Замовити м'ячики для масажу подвійні з шипами, Ортек, Китай (різнокольоровий) на сайті Orto-med.com.ua
М'ячики для масажу подвійні з шипами, Ортек, Китай (різнокольоровий) купити на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

Подвійний масажний м'яч з шипами, Ортек, Китай (різнокольоровий)

Артикул: 10010

Ціна: 179 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Подвійний масажний м'яч призначений для масажу, розслаблення м'язів, кровообігу та спортивного розвитку.

Характеристики:

Виробник: Ortek

Тип: М'яч для масажу

Артикул: 10010

Країна виробника: Китай

Колір: Різнокольоровий

Матеріал: ПВХ

Розмір: 15

Діаметр: 9 мм

Особливості:

Використовувати масажні м'ячики на практиці дуже просто.

Перед тим, як випускати новий продукт на ринок, було проведено його тестування, яке показало, що найефективніше використовувати подвійний м’яч для масажу стоп. Масаж внутрішніх і зовнішніх склепінь стоп під час сидіння дуже корисний. Під час масажу м'язи добре опрацьовуються і залишають після себе приємні відчуття на стопах. Подвійний масажер помірно жорсткий, але при сильному натисканні згинається.

Масажний м'ячик також можна використовувати для масажу спини і рук, але для цього краще використовувати масажний м'яч d=9 см. Його також можна сміливо використовувати для антицелюлітного масажу. 

Характеристика:

  • Ефективний масаж стоп - завдяки спеціальній формі, стопу можна масажувати з різних сторін. Це не тільки дарує приємні відчуття, але й допомагає запобігти плоскостопості та іншим деформаціям, зміцнює склепіння стоп і знімає напругу в стопах.
  • Також використовується для масажу спини, шиї, рук і голови. Шипи позитивно впливають на нервові закінчення, посилюють кровообіг і розслаблюють м'язи.
  • Форма та шипи м'яча масажного допомагають розвивати дрібну моторику у дітей та під час реабілітації після травм чи паралічу.

Застосування:

  • Масаж всього тіла, розслаблення м'язів;
  • Профілактика деформацій, таких як вальгусна, плоскостопість, кісточки та мозолі;
  • Усунення втоми ніг.

Протипоказання:

  • Відкриті рани шкіри або запальні процеси;
  • Синдром діабетичної стопи.

Матеріал: ПВХ (міцний, без шкідливих домішок)

Схожі товари:

Вам може сподобатись: