Купити антицелюлітний масажер AC 950, Medisana (Німеччина), рожевий на сайті Orto-med.com.ua Антицелюлітний масажер AC 950, Medisana (Німеччина), рожевий купити на сайті Orto-med.com.ua Обрати антицелюлітний масажер AC 950, Medisana (Німеччина), рожевий на сайті Orto-med.com.ua Замовити антицелюлітний масажер AC 950, Medisana (Німеччина), рожевий на сайті Orto-med.com.ua
Купити антицелюлітний масажер AC 950, Medisana (Німеччина), рожевий на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

Антицелюлітний масажер AC 950, Medisana (Німеччина), рожевий

Артикул: AC 950

Ціна: 3999 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Масажер антицелюлітний сприяє покращенню кровообігу та ефективно масажує різні ділянки шкіри. Масажер Medisana AC 950 використовується для зменшення проявів целюліту, підтягнення шкіри та приємний лімфодренажний масаж.

Характеристики:

Виробник: Medisana

Тип: Антицелюлітний масажер

Країна виробника: Німеччина

Артикул: AC 950

Колір: рожевий

Живлення: 5 В

Розмір: 85 x 140 x 230 мм

Вага виробу: 381 кг

Особливості:

Антицелюлітний масажер покращує кровообіг та забезпечує цілеспрямований масаж глибоких тканин Масажер AC 950 має три різні насадки (різноспрямовані масажні ролики, щетинна силіконова щітка та силіконова щітка) для покращення зовнішнього вигляду шкіри та зменшення проявів целюліту. Ергономічна ручка дозволяє дістатися до важкодоступних зон. Має маленьку вагу і компактні розміри. Регулярне використання антицелюлітного масажера відновлює венозний та лімфатичний кровообіг, зменшує прояви целюліту та підтягує шкіру.

Характеристика:

  • Бездротове використання.
  • 2 рівні інтенсивності та 2 напрямки обертання.
  • 3 знімні насадки.
  • Ергономічна подовжена ручка.
Схожі товари:

Вам може сподобатись: